Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny :) Nie było mnie tu aż tydzień! Musiałam nadrobić czytanie i gratuluje każdej z osobna po udanych wizytach i bijących serduszkach! Ja byłam 02.01 i niestety lekarz kazał poczekać 4 dni i ponownie przyjść. Całe szczęście kruszynka ma już 4mm i serduszko bije prawidłowo <3 Zaczynam 7 tydzień :) Jeśli chodzi o samopoczucie to jest istny dramat, od Prawie tygodnia leze plackiem w łóżku, mdłości mam CAŁY CZAS, wymiotuje kilka razy dziennie i jem jak na diecie po jelitowce :( Szczwrze mówiąc jestem już wykończona i czekam aż będę mogła normalnie funkcjonować. Mam 25 lat i jest to moja pierwsza ciąża :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Ja dziś miałam koszmar, obudziłam się przerażona, śniło mi się że stem w 8 tc i zaczęłam krwawic i zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny i Pani doktor mi powiedziała że to znaczy że już po wszystkim. Niby taki bezsensu ale we śnie człowiek tego nie widzi.
Do tego moje dziecko, któremu nie powiedzieliśmy jeszcze o ciąży, wczoraj uznało że chyba mam braciszka w brzuchu. A dziś się jej też śniło że byłam w szpitalu i że powiedzieli że nie ma w brzuszku dzidziusia. I domagała się żebyśmy jechały dziś do szpitala naprawdę sprawdzić czy ten braciszek tam jest.
Trochę mnie to przerazilo, że obie miałyśmy zły sen tej samej nocy.

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Powiedziałam malej zeby ja uspokoic że byłam u lekarza i powiedział mi że faktycznie jest dzidziuś w brzuszku, tylko maleńki i nie wiadomo jeszcze czy to braciszek.
Wcześniej nie chciałam jej mówić bo to mała pepla i wszystkim się będzie chwalić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...