Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Zakochana ja wizytę mam u drugiego lekarza za trzy tygodnie a u tego co byłam teraz za cztery tygodnie więc będziemy monitorować czy Laura rośnie.

Co do spania to nie mam co narzekać zdążają mi się noce cięższe ale większość przesypiamy bez problemu i nie doskwierają mi o dziwno żadne bóle.

Załączam Wam niedzielne zdjęcie hehe brzuch jak dla mnie to już kolos....a dziwne bo Laura taka malutka...no ale cóż może jak się ma 156 cm wzrostu to taki brzuch to norma :D

Od dwóch dni nie puchną mi nogi i to jest niesamowite zapomniałam już jak wyglądały moje stopy i kostki hehe

Idę zaraz na działkę troche porobić bo już mi wszystko zarasta....

Dziewczyny a czy Wy planujecie masaże krocza? Zażywanie olejku z wiesiołka czy naparu z liści maliny żeby uelastycznić skórę krocza i szyjkę macicy? Ja już 33 tydzień niebawem powinnam zacząć co robić...

monthly_2019_06/sierpnioweczki-2019_75674.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Mama Radzia, ja zasnęłam po 5 a o 7 wspanialomyslnie mąż mnie obudził otwierając okno jaki piękny dziś dzień. Myślałam że uduszę. A jak powiedziałam o bolacej nodze i że może by mi ja rozmasowal, to może później bo teraz nie ma ochoty. No więc on sobie leży przed telewizorem a ja z córa na zewnątrz leżę na leżaku a małą robi lalkom piknik. Obiad zamawiam nam z córka, bo akurat gotować nie mam ochoty :p jestem niewyspana i zła.
Night pięknie wyglądasz, brzuszek duży ale zgrabny. Ja mam taki całkiem okrągły.

Odnośnik do komentarza

Night ładny brzuszek :) mi się wydaje ,że mój przestał rosnąć , masażu nie planuje robić bo nie wiem jak mam się za to zabrać i nie sądzę ,żeby położna udzieliła mi na ten temat informacji .

Ja pobudka o 6.30 razem z małym , dawał czadu od rana :D ale noc znowu cała nieprzespana :(
Dzisiaj zaczął się 30 tydzień ! Mam nadzieję ,że szybko zleci i powiem wam jak do tej pory nie bałam się porodu tak od wczoraj zaczęłam trochę panikować jednak boje się tego bólu strasznie ,póki co mały na pewno nie jest odwrócony ,.ale ma chyba jeszcze czas ?

Odnośnik do komentarza
Gość Zakochana

Masaż chciałam robić w poprzedniej ciąży ale kompletnie nie umiałam się za niego zabrać i zrezygnowałam. Ja bardzo chciałam dotrwać do terminu więc żadnych wiesiolkow itp nie piłam. Ostatni miesiąc leżałam, zero ćwiczeń a poród był całkiem szybki, przynajmniej pierwszą faza. Co prawda z nacieciem, ale teraz to sobie tego masażu tym bardziej nie wyobrażam. Wogole tamte część mojego ciała odkąd mam ten dren są dla mnie tematem tabu I chyba bym nie dała rady się masować :) ale znajoma której położna przed samym porodem zrobiła masaż szyjki chwali sobie bardzo że dzięki temu nie była nacieta.

Odnośnik do komentarza

U nas też piękna pogoda. Ale ja jak nawet jest 23 st okropnie to znoszę. Mam pod opieką dzisiaj 2 dzieci. Myślę może i my gdzieś skoczymy tylko gdzie nie będzie konarów na wsi. W środę wizyta już nie mogę się doczekać . W czwartek skończyłam 30 tyg. Po wizycie myślę zabrać się za pranie. Ładnie wygladacie dziewczyny ja to myślę że wyglądam jak zabiedbany słoń. Skóra nie ta włosy suche ciężko mi coś dopasować i się ubrać. Ale wy aż pozazdrościć pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Uff doczytałam, ale trochę mi to zajęło...
Pięknie wyglądacie, tak zgrabnie :) ja to czuję się jak małe słoniątko :)
Evaeva teraz musi być dobrze, trzymam kciuki :)
Tydzień temu miałam wizytę, wszystko ok maluch ma 1220g więc raczej nie będzie duży. Najprawdopodobniej dostanę skierowanie na cc, co mnie cieszy :D
My z okazji rocznicy ślubu pojechaliśmy sobie troszkę w góry odpocząć, było super. Dałam radę wychodzić i nie popuchłam więc się cieszę :D

1usa4z172ckv5up8.pngo1483e5ejmqp3rf4.png

Odnośnik do komentarza

Witam was dziewczyny bardzo serdecznie podczytuje Was od początku mam pytanie do dziewczyn które przyjmują euthyrox jak robiliście test obciążenia glukozy to zazywalyscie go przed badaniem czy dopiero po . Zapomniałam zapytać lekarza.

Odnośnik do komentarza

Dziś u mnie bezsenna noc... Mąż chrapie i nie pomaga już nawet pozycja na boku, suche powietrze doskwiera w nosie i w gardle, nagle mnie wszystko swędzi, zgaga lekko doskwiera i zero wygodnej pozycji. Przygotowania fizyczne i psychiczne na nocne wstawanie jak nic!
Dziewczyny, czy u Was również pojawia się już syndrom wicia gniazda? Bo u mnie to już przegięcie. Muszę teraz leżeć i odpoczywać, a wtedy przychodzi mi najwiecej pomysłów do głowy z przestawieniem, ustawianiem, sprzątaniem. Muszę mieć czysto, ładnie, pachnąco ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...