Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bedi1409

Grrr ucięło mi post.... Nosorożec ale pięknie, szkoda że nie ten sam szpital hehehe. Cobra no już co raz większy o fajnie, że już w cm liczymy, a nie w km hehehe Dziewczyny chce zapisać się na połówkowe badania....kiedy najlepiej dzisiaj mam 16 tydzień 15+4 wizytę u swojego ginekologa mam na 11 marca ....w końcu złożyłam pracę licencjacką i czekam na obronę na 3 marca, więc będzie mnie tutaj znacznie więcej

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Czesc ja dziś byłam u endokrynolog i wszystko ok. Potem podchodziłam po sklepach zaszłam do kawiarni na ciasto i kawę a na powrocie udało mi się zrobić hennę brwi. W końcu od dawien dawna poczułam się jak kiedyś :-D
U mnie ciąży w ogóle nie widać zaczynam 16 tydzień
Z objawów to tylko jestem bardziej zmęczona stad, ze już jest corka która na codzien trzeba się zająć.
Oby do wiosny :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Panda082019

Ja nie mam 35 lat jestem młodsza
I wcześniej 3 lata temu robiłam prenatalne: 12 tydzień z testem pappa, 20 tydzień, 30 tydzień prywatnie u specjalisty z certyfikatem. I teraz robię tak samo nie wyobrażam sobie w tych czasach nie zrobić tych badań one naprawdę mogą dużo nam pomoc. To nie tak, że mają nas nastraszyć tylko ewentualnie dać możliwość leczenia albo wybrania nawet odpowiedniej placówki do porodu. Takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza

~Bedi1409
Grrr ucięło mi post.... Nosorożec ale pięknie, szkoda że nie ten sam szpital hehehe. Cobra no już co raz większy o fajnie, że już w cm liczymy, a nie w km hehehe Dziewczyny chce zapisać się na połówkowe badania....kiedy najlepiej dzisiaj mam 16 tydzień 15+4 wizytę u swojego ginekologa mam na 11 marca ....w końcu złożyłam pracę licencjacką i czekam na obronę na 3 marca, więc będzie mnie tutaj znacznie więcej

https://www.suwaczki.com/tickers/859943r8di5qkzpn.png

Odnośnik do komentarza

Super się czyta teraz forum jak same takie dobre wiadomości się pojawiają, aż uśmiech sam się ciśnie na usta jak się pomyśli ile tu się szczęścia na sierpień szykuje :D
Jeszcze dobrze się nam nie skończyły pierwsze badania prenatalne, a tu już dziewczyny się szykują do połówkowych i znowu będzie radość, bo to już całkiem spore dzidziusie będą. Ja jeszcze mam trochę czasu do połówkowych, zacznę myśleć o nich za miesiąc.
Bedi1409
Gratuluję złożenia pracy i będę trzymać kciuki za obronę (na pewno będzie dobrze). Ja przy pierwszym dziecku też pisałam pracę licencjacką w ciąży, ale kończyłam ją i broniłam się już jak Radziu był z nami. Dziecko zasypiało, a ja brałam się za naukę, strasznie to było wkurzające, dlatego super, że zdążyłaś przed porodem :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

Ja juz po genetycznych 12/13 tc dzidzia 6 cm,kosc nosowa jest,przeziernosc karkowa 1.2,przeplywy przez zastawke ok.na opryszczke dostalam erezban i mam sie nie orzejmowac.wszysko jest ok dzidzius fikal tak ze masakra a i fhr 166 uderzen.kamoen z serca.

Odnośnik do komentarza
Gość Bedi1409

MamaRadzia no udać się musi hehehe choć za dwa tygodnie zaczynam dwie podyplomowki na raz i jest full nauki robię w przyspieszonym tempie i kończę 7 lipca także tuż przed samym porodem, obym nie urodziła w szkole hahaha

Odnośnik do komentarza

Bergamotka2018
~Anna13
Bergamotka a ile.ma twoj dzidzius i jak pozostale.parametry?

12 t 4 d
CRL 61 mm
NT 2.1 - mogłoby być niższe ale mieści się w normie

Stwierdzono niskie ryzyko wad genetycznych. Cały czas myślę czy zrobić do tego pappa.

dziekuje za odpowiedz.u mnie 12+5
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...