Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy nowe mamusie:) Wszystkie po malu bedziemy mialy badania genetyczne, ja pappa w srode a za tydzien w dzien babci prenatalne:) Arlusiek super ze z dzidzia wszystko ok i nie dziwie Ci sie ze nie robilas wyniku pappa bo jestes mlodziutka ja mam 11 lat wiecej od Ciebie i sie zdecydowalam ale szczerze nie wazne jak bedzie bede kochac calym sercem❤Tanaka Evaeva kochane i jak u Was:) Cobra slonce powodzenia jutro o ktorej masz wizyte?

Odnośnik do komentarza

Ja dziś padam. Mega męczący dzień w pracy, ale na szczęście bez złośliwych klientów tylko mega dużo papierów i myślenia. Nie miałam czasu nawet na przegryzki i mega mnie mdli teraz.
Wogole ja teraz mam mega popołudniowe mdłości. Z jednej strony chce mi się jeść ale jak sobie wyobraże to jedzenie to już mi nie dobrze. A o imbir i miodzie to nawet czytać nie mogę :) 12 tydzień leci albo nie zanosi się narazie na poprawę :/

Odnośnik do komentarza

Justynko Kochana namówiłaś mnie. Kochane czy mnie przyjmiecie?!Czekam na mój pierwszy cud,jednego aniołka mam w niebie.Mam 42 lata ...Urodzę Nam prezent urodzinowy najpiękniejszy ,najbardziej wyczekany !Termin z usg 20.08 z terminu okresu 26.08.Ja i tatuś mamy urodziny 24.08. Na ostatniej wizycie w środę mój skarb miał 1,77cm.Nastepna wizytę mam 31 stycznia ,a 12.02 prenatalne.Witam Was wszystkie!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, jestem po dzisiajeszym usg. Lekarz powiedzial ze jest jak narazie wszystko wporzadku, tylko powiedzial ze jest widoczna przepuklina i tak samo jak u lili05 powiekszona przyziernosc karkowa ale kazal sie nic nie przejmowac bo na etapie 10 tygodnia nie powinno sie tego oceniac dopiero w 12 tygodniu. I za 2 tygodnie mam kolejne usg..jedynie co go troche zaniepokoilo to zbyt duze tetno maluszka az 180/minute

Odnośnik do komentarza

Kochane już jestem :) z dobrymi wiadomosciami. Byłam dziś na prenatalnym i wyszło że wszystko dobrze,ta przeziernosc karkowa co mnie martwiła wyszła dziś 1,7 i lekarz zbadał wszystko dokładnie,wytłumaczył i uwierzcie mi jak wyszłam z gabinetu całe nerwy,stres,nie pokój minął jak reka odjął. Test pappa robiłam rano ale wyniki nie zdążyły przyjsc i dopiero w piątek odbiore i wyśle doktorowi na emaila. Z samego usg wyszło że niskie prawdopodobienstwo wad. Tak się cieszę bardzo. Niepotrzebnie tyle nerwów,stresu i smutku było. Pytałam czy może coś widać jaka płeć i powiedział że najprawdopodobnie dziewczynka ale żebym się na 100% nie nastawiała jeszcze :)

Odnośnik do komentarza

O jek lili ale super wiesci. Widzisz, a ty tyle stresu sie najadlas :)

Witam nowe dziewczyny.

U mnie dzis nawet spokojny dzien. Mdlosci jakby mniejsze. Ale hormony nadal szaleją, ale mysle, ze bardziej przez dzisiejsze wydarzenia, które miały miejsce w naszym kraju. Jest mi tak cholernie smutno, bardzo wstrząsnęła mną ta sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. U mnie pisanie pracy ciąg dalszy cały weekend nauka i studia wczoraj miał, ale zdałam wszystkie egzaminy i czekam na obronę w końcu.... Mąż w sobotę zaprosił mnie do restauracji szykowałam się cieszyłam ale jak już byłam w środku to myślałam, że zwymiotuje tak mi się niedobrze zrobiło do tego hałas był okropny ale starałam się dla Męża.... jutro mam badania prenatalne na 08.20 rano Rodzice liczą na to, że będzie widać płeć i się już kłócą czy Laura czy Karolek hahaha Tato mówi że jak będzie wnuk to zjeżdża z zagranicy hahaha tak bardzo chce biedny wnuka bo w domu same baby xd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...