Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe mamusie 2019 :)


Rekomendowane odpowiedzi

angel85 słaba kreska to juz kreska. Mi w 29dc wyszedł cień cienia na teście a w 31dc była już dość wyraźna kreska. Witaj w gronie.
lenka89 witaj również. Coraz więcej nas tu i to bardzo dobrze.

Dziewczyny zaczynam wątpić w swój wspaniały plan pójścia na l4 z początkiem stycznia. Czuję się coraz bardziej zmęczona a 3h za kierownica dziennie teraz staje sie uciążliwe. Zdaje mi się że nic tylko jem...wchlaniam wszystko co znajdę i w pracy dziwnie patrzą. Rzygać mi się chce od godziny 11 do wieczora. Co za czasy!!! Im człowiek starszy tyn gorzej.

Odnośnik do komentarza

Mt_85

Dziewczyny zaczynam wątpić w swój wspaniały plan pójścia na l4 z początkiem stycznia. Czuję się coraz bardziej zmęczona a 3h za kierownica dziennie teraz staje sie uciążliwe. Zdaje mi się że nic tylko jem...wchlaniam wszystko co znajdę i w pracy dziwnie patrzą. Rzygać mi się chce od godziny 11 do wieczora. Co za czasy!!! Im człowiek starszy tyn gorzej.

Ha ha dobrze powiedziane. Też mam apetyt do południa a potem na widok czegokolwiek cofa mnie na metr. W drugiej i kolejnej ciąży w ogóle to już szybciej brzuch odstaje!!! Tez tak macie?

https://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5ehcppzemr.png

Odnośnik do komentarza

Mnie tam właściwie bez różnicy gdzie będziemy miały kontakt. Nie wiem czy tu ma sens zakładanie jakiegoś tajnego forum skoro i tak wszystkie tu jesteśmy tylko wirtualnymi postaciami i używamy wymyślonych nazw. Przecież kiedy wchodziłam na to forum nie miałam zielonego pojęcia kim może być turkusova, a co mam po tym,że jakaś inna kobieta sobie to będzie czytała. Może być tajna ,ale prawda jest taka ,że tylko my 3 ,które byłyśmy na fejsie wiemy jak się nazywamy i jak wyglądamy. W innym wypadku każde forum jest tajne ,bo się nie podpisujemy nazwiskami. Ja mogę dołączyć do każdego tajnego nawet forum. Witam nową szczęśliwa posiadaczke testu z 2 kreseczkami

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4s65gjmudonfk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...