Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Asiolaczek

Czy wszystkie 3-latki chodzą do przedszkola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy w tych czasach wszystkie 3 latki chodza juz do przedszkola? Ja dopiero chce poslac jak bedzie miec 4 latka, ale wkolo nie ma zadnych dzieci, wiec pewnie wiekszosc jest w przedszkolu. Dlaczego w naszych czasach im wczesniej poslesz dziecko tym lepiej mimo ze wiadomo 2,5 letnie dziecko to jeszcze jest male i potrzebuje rodzicow. Jakies dziwne przekonania teraz sa. Przeciez jak pojdzie jako 4 latek to na to samo wyjdzie a napewno bedzie juz bardziej oddzielone od mamy. Ja wgl nie poszlam do przedszkola i ogolnie bylam niesmiala a jakos od razu bez problemu sie zaklimatyzowalam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AniaWarmia.

Ja mojego synka posłałam, chodź nie ma nawet 3 lat. Szczerze to wolałabym żeby został jeszcze jeden rok w domu ale on bardzo słabo mówi i w ogóle jest troszkę w tyle za swoimi rówieśnikami. Liczę, że w przedszkolu się trochę rozkręci, nauczy dyscypliny itd. bo w domu w tym temacie nieco kulejemy. Mysle, że taki kontakt z dziećmi będzie dla niego na plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ratka9988

To taki wiek, kiedy wiekszość rodziców wraca do pracy. Moja córka poszła do przedszkola mają 2 lata i 9 miesięcy, chciałam, żeby przeszła dłuższą adaptację niż te 5 dni. Więc początkowo chodziła na 3-4 godziny, później na 6, więc zanim poszłam do pracy i musiała zostać na 8 godzin to już się zdążyła oswoić z przedszkolem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...