Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość panterka

Oleńka
panterka
Karola ja miałam to plamienie tydzień temu wróciłąm z zakupów i myślałam że to już @ ale to było jedno razowe i malutkie i dopiero teraz mnei zalało

Aha,to u Ciebie takie jednorazowe było?! Bo ja miałam 3 dni plamienia tak na jasno-brązowo:no1:

Nio to było jednorazowe a juz sie wtedy cieszyłam a była lipa No ale teraz jest i bedzie :36_1_11::36_1_11::36_1_11::36_1_11:

DO ciebie też przyjdzie nie długo pewnie Bądz ciepliwa Wiem że trudno ale trzeba :)

Odnośnik do komentarza

karolineczka84
:cheess: Oleńka ja Ci powiem że ja po 4 tygodniach dosłownie równo .. tak było po drugim zabiegu , a po pierwszym chwilkę dłużej z ok 5 tyg

Panterka no fajnie .. masz ZIELONE ŚWIATŁO .. SUPER

Kurcze to niby plamienia było równo po 4 tyg.i 2 dniach.....bo od zabiegu minęło już 1,5 m-ca!!!!!!więc to może była jednak @ tylko taka skąpa
Normalnie mam już dość.....płakać mi się kce:no1:
Jestem zmęczona,zdenerwowana i nie wiem co mi jeszcze jest.....chyba będę mieć drugą @ hahahaha

Odnośnik do komentarza

oleńka
karolineczka84
:cheess: Oleńka ja ci powiem że ja po 4 tygodniach dosłownie równo .. Tak było po drugim zabiegu , a po pierwszym chwilkę dłużej z ok 5 tyg

panterka no fajnie .. Masz zielone światło .. Super

kurcze to niby plamienia było równo po 4 tyg.i 2 dniach.....bo od zabiegu minęło już 1,5 m-ca!!!!!!więc to może była jednak @ tylko taka skąpa
normalnie mam już dość.....płakać mi się kce:no1:
Jestem zmęczona,zdenerwowana i nie wiem co mi jeszcze jest.....chyba będę mieć drugą @ hahahaha

a no mogła .. A ile jest już od tego plamienia , może idzie drugie czyli @

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33472.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33471.png

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Karola ja też ogrnaiczam kawkę ale jakoś tak nie mogę Kurde trudno się tego odzwyczać Ale powiem ci że jak sie dowiedziałąm że jestem w 2 ciąży to od razu rzuciałam wtedy bo sobei już tak wcześniej obiecąłam no ale znowu zaczełąm pić i trudno rzucić jak tak nei ma po co narazie Ale jak przyjdzie ten dzień to napweno rzuce Na 1000%

Odnośnik do komentarza

karolineczka84
oleńka
karolineczka84
:cheess: Oleńka ja ci powiem że ja po 4 tygodniach dosłownie równo .. Tak było po drugim zabiegu , a po pierwszym chwilkę dłużej z ok 5 tyg

panterka no fajnie .. Masz zielone światło .. Super

kurcze to niby plamienia było równo po 4 tyg.i 2 dniach.....bo od zabiegu minęło już 1,5 m-ca!!!!!!więc to może była jednak @ tylko taka skąpa
normalnie mam już dość.....płakać mi się kce:no1:
Jestem zmęczona,zdenerwowana i nie wiem co mi jeszcze jest.....chyba będę mieć drugą @ hahahaha

a no mogła .. A ile jest już od tego plamienia , może idzie drugie czyli @

nie:no1: bo dopiero 2 tyg.minęły......ale czuję że coś jest nie tak.....mam parcie na słodycze i na płakanie;(

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

już wcześniej chciałam jakoś zagadać ale w tym potoku postowym nie było mnie widać więc raz jeszcze Oleńka witam Ciebie i ponawiam masz ładny avatar,

moja miesiączka po poronieniu przyszła bardzo szybko niby od 4 się powinna pojawić a moja była juz ok 3 tygodnia więc czekaj spokojnie!!! pierwsza była słaba ale te następne dały mi w kość

Odnośnik do komentarza
Gość wanilijka

panterka
Karola ja też ogrnaiczam kawkę ale jakoś tak nie mogę Kurde trudno się tego odzwyczać Ale powiem ci że jak sie dowiedziałąm że jestem w 2 ciąży to od razu rzuciałam wtedy bo sobei już tak wcześniej obiecąłam no ale znowu zaczełąm pić i trudno rzucić jak tak nei ma po co narazie Ale jak przyjdzie ten dzień to napweno rzuce Na 1000%

racja racja

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
panterka
Ja myslę Oleńka że my chyba wszytkie kobity tak mamy i raczej częściej niż żadziej jak KArola napisała

dokładnie tak... najczęściej przy burzy hormonów przed @ :nerw:

Tak,masz rację....czuję się tak jak przed @,więc myślę,że tamto wcześniej mogło być tylko plamionkiem dłuższym,a teraz mnie zaleje doszczętnie:36_15_9:

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Oleńka
Ale Stokrotko tak naprawdę to chciałabym już dostać normalną @,bo takto cały czas się zastanawiam czy to była@ czy nie.......i obserwuję nie to co trzeba:36_6_5:

no wierzę wierzę....
a ja bym nie chciała dostać

Wiem Kochana, nie smutaj się......na pewno się niedługo uda....będę trzymała kciukasy:36_1_66:

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Oleńka
A co się stało???
Czy to przez@???

chyba tak...
bo ja jestem już rozbita jak się zbliża ten dzień @ ...

Przykro mi Kochana:(
Ja pamiętam jak my się staraliśmy to też tak miałam....straszne to było:(i płakałam często,gęsto.....przez pół roku myślałam,że oszaleję każdego m-ca
Trzymaj się i nie trać nadzieii.......ściskam mocno

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...