Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam sporo znajomych w anglii...moja najlepsza przyjaciółka też tam siedzi;)

Kurcze mój M.juz miał być.....chyba się z lekka zasiedział z tymi kumplami.......a zresztą niech mu będzie.....czasami trzeba posiedzieć z innymi ludźmi,a nie tylko ze mną;)Zreszta ja jutro chyba sobie poszaleję:36_15_9:

Odnośnik do komentarza

no i tak się potoczyły moje losy z pracą dziś .. cd

ale najpierw DZIĘKUJĘ OLEŃKA ( SUPER ZDJĘCIE ) I PANTERKA - JESTEŚCIE KOCHANE SERIO .. TO BYŁ TRAGICZNY TYDZIEŃ ..ALE SKOŃCZYŁ SIĘ DLA MNIE .. BO JUŻ NIE PRACUJĘ DO PONIEDZIAŁKU ..
NIE SĄDZIŁAM TEŻ ŻE NERWY MOGĄ AŻ TAK MNIE WYKOŃCZYĆ .. LEŻĘ JUŻ W ŁÓŻECZKU ..

OTO HISTORIA

a więc tak ..
wyszłam z pracy o 15.30 nie tłumacząc się .. przecież byłam w biurze już o 7.11 ... dlaczego miałaby siedzieć po godz. ??
No i z aautobusu wysłałam sms ka do Marcina " Przykro mi że Cie zostawiam samego .. sorry , ale nie dał mi wyboru, zapytaj go od siebie tak o co mu chodzi , żebym ja nie miała potem wyrzutów ze poszłam na L4 .. możesz mu powiedzieć że się zwalniam "
No i jechałam autobusem jak dostałam sms zaraz od Piotrka szefa .. " chyba udowodniliśmy sobie że jesteśmy siebie warci pod względem głupoty i upartości .. proponuję rozejm ok?? "
No i ja myślałam że Marcin coś mu powiedział i dlatego zmiękł , ale M. do mnie zadzwonił że nie wie o sms od Piotrka i ze jak jak wyszłam to poweidział " Wydrukuj dla tej pani wymówienie "
Marcin powiedział mu ze jest w szoku.. po czym on sobie poszedł na górę ..
No i M. jak do mnie zadzwonił to twierdził że Nie miał pojęcia że P. poszedł wysłać mi sms..
No i że P. mu powiedział ze poszłao nam o to że on żartował ( wolne żarty ) a księżniczka się obraziła ."
Nie zdradzę M. że mi to powiedział oczywiście ...
No i ja odczekałam z 20 min i napisłam do P. tak "
Chodzi Ci o rozejm wzdlędem polubownego rozwiązania umowy o pracę , czy masz zamiar się w końcu do mnie odezwać ?? Poza tym na marginesie Proszę jutro o dzień urlopu na żądanie bo mam wizytę u lekarza w środku dnia "
Odpisał tak " Chodzi mi o zawieszenie broni .. urlop zaakceptowany .. milego weekendu i do poniedziałku "
Ja :
" Wzajemnie ... dzięki ... mi również jest przykro "
No więc wkońcu po ciężkich bólach coś do niego DOTARŁO ..
ale ja już spakowana całkowiecie .. zabralam kubek , sweter , swoje rzeczy z biurka itd ..
I tak w poniedziałek chcę z Nim pogadac .. tyle NERW MI PRZYSPORZYŁ .. tak nie wolno ..
no i wniosek .. TRAFIŁA KOSA NA KAMIEŃ ..

ZE SZCZEGÓŁAMI , ALE WSZYSTKO PRAWIE WAŻNE ..

CHCIAŁAM JESZCZE NAPISAĆ ŻE KRAKÓW JEST PIĘKNY I STRASZNIE SZKODA ZE NIE BĘDZIE TAM MISTRZOSTW .. UBOLEWAM ..BO LICZYŁAM NA KRAKÓW .. ZAMIAST INNEJ MIEJSCOWOŚCI ALE NIE PISZĘ JAKIEJ ŻEBY SIĘ NIE NARAZIĆ :o_noo:

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33472.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33471.png

Odnośnik do komentarza

karolineczka84
no i tak się potoczyły moje losy z pracą dziś .. cd

ale najpierw DZIĘKUJĘ OLEŃKA ( SUPER ZDJĘCIE ) I PANTERKA - JESTEŚCIE KOCHANE SERIO .. TO BYŁ TRAGICZNY TYDZIEŃ ..ALE SKOŃCZYŁ SIĘ DLA MNIE .. BO JUŻ NIE PRACUJĘ DO PONIEDZIAŁKU ..
NIE SĄDZIŁAM TEŻ ŻE NERWY MOGĄ AŻ TAK MNIE WYKOŃCZYĆ .. LEŻĘ JUŻ W ŁÓŻECZKU ..

OTO HISTORIA

a więc tak ..
wyszłam z pracy o 15.30 nie tłumacząc się .. przecież byłam w biurze już o 7.11 ... dlaczego miałaby siedzieć po godz. ??
No i z aautobusu wysłałam sms ka do Marcina " Przykro mi że Cie zostawiam samego .. sorry , ale nie dał mi wyboru, zapytaj go od siebie tak o co mu chodzi , żebym ja nie miała potem wyrzutów ze poszłam na L4 .. możesz mu powiedzieć że się zwalniam "
No i jechałam autobusem jak dostałam sms zaraz od Piotrka szefa .. " chyba udowodniliśmy sobie że jesteśmy siebie warci pod względem głupoty i upartości .. proponuję rozejm ok?? "
No i ja myślałam że Marcin coś mu powiedział i dlatego zmiękł , ale M. do mnie zadzwonił że nie wie o sms od Piotrka i ze jak jak wyszłam to poweidział " Wydrukuj dla tej pani wymówienie "
Marcin powiedział mu ze jest w szoku.. po czym on sobie poszedł na górę ..
No i M. jak do mnie zadzwonił to twierdził że Nie miał pojęcia że P. poszedł wysłać mi sms..
No i że P. mu powiedział ze poszłao nam o to że on żartował ( wolne żarty ) a księżniczka się obraziła ."
Nie zdradzę M. że mi to powiedział oczywiście ...
No i ja odczekałam z 20 min i napisłam do P. tak "
Chodzi Ci o rozejm wzdlędem polubownego rozwiązania umowy o pracę , czy masz zamiar się w końcu do mnie odezwać ?? Poza tym na marginesie Proszę jutro o dzień urlopu na żądanie bo mam wizytę u lekarza w środku dnia "
Odpisał tak " Chodzi mi o zawieszenie broni .. urlop zaakceptowany .. milego weekendu i do poniedziałku "
Ja :
" Wzajemnie ... dzięki ... mi również jest przykro "
No więc wkońcu po ciężkich bólach coś do niego DOTARŁO ..
ale ja już spakowana całkowiecie .. zabralam kubek , sweter , swoje rzeczy z biurka itd ..
I tak w poniedziałek chcę z Nim pogadac .. tyle NERW MI PRZYSPORZYŁ .. tak nie wolno ..
no i wniosek .. TRAFIŁA KOSA NA KAMIEŃ ..

ZE SZCZEGÓŁAMI , ALE WSZYSTKO PRAWIE WAŻNE ..

CHCIAŁAM JESZCZE NAPISAĆ ŻE KRAKÓW JEST PIĘKNY I STRASZNIE SZKODA ZE NIE BĘDZIE TAM MISTRZOSTW .. UBOLEWAM ..BO LICZYŁAM NA KRAKÓW .. ZAMIAST INNEJ MIEJSCOWOŚCI ALE NIE PISZĘ JAKIEJ ŻEBY SIĘ NIE NARAZIĆ :o_noo:

oj kochana no to przykro...
czyli co teraz? szukamy dla ciebie nowej pracy?

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

karolineczka84
no chyba nie ... idę w poniedziałek .. jutro nie ( dla zasady ) i porozmawiam , ale i tak powiem że zachował się tragicznie .. ale dam mu szansę .. OSTATNIĄ .. byle do ciąży i l4 zdecydowanie ..

hey Italy ??
Co słychać ??

no wlasnie sie zgubilam...:hahaha::hahaha:
bo napisalas na poczatku posta ze nie idziesz juz w poniedzialek do pracy ...a pod koniec posta wyszlo ze jednak sie dogadaliscie....wiec myslalam ze cos zle czytam..:hahaha::hahaha:
a tu wyszlo ze jednak dobrze czytalam.....sie dogadaliscie...
no to fajnie....tylko mu powiedz zeby juz nie fikal....bo nastepnym razem mu nie odpuscisz....:36_7_8:

u mnie lipa...ale to nic nowego...
teraz wyszlo ze prolaktyne mam podwyzszona....
dramat:36_2_24:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Italy
karolineczka84
no chyba nie ... idę w poniedziałek .. jutro nie ( dla zasady ) i porozmawiam , ale i tak powiem że zachował się tragicznie .. ale dam mu szansę .. OSTATNIĄ .. byle do ciąży i l4 zdecydowanie ..

hey Italy ??
Co słychać ??

no wlasnie sie zgubilam...:hahaha::hahaha:
bo napisalas na poczatku posta ze nie idziesz juz w poniedzialek do pracy ...a pod koniec posta wyszlo ze jednak sie dogadaliscie....wiec myslalam ze cos zle czytam..:hahaha::hahaha:
a tu wyszlo ze jednak dobrze czytalam.....sie dogadaliscie...
no to fajnie....tylko mu powiedz zeby juz nie fikal....bo nastepnym razem mu nie odpuscisz....:36_7_8:

u mnie lipa...ale to nic nowego...
teraz wyszlo ze prolaktyne mam podwyzszona....
dramat:36_2_24:

o matko ... znów coś .. jak byś się nie badała to byś myślała ze jesteś luks zdrowa i pewnie byś szybciej zaszła a tak to :o_noo:
Oliwia co dziś pisała ma ten problem albo miała .. jakies leki brała ..

No i to może być przyczyną poronień podobno ...

a pisałam :36_1_22: że do poniedziałku nie pracuję i tak wyszło :36_6_5:

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33472.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33471.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze Karola to masz nie lada problem!!!Teraz cały weekend będziesz pewnie myslała i się wkurzała......ale może w poniedziałek coś się wyjaśni.....w końcu może przeprosi,albo pomysli,że ten sms był "przeprosinami" bo sie pierwszy odezwał;)kurcze faceci czasem sa "inni":36_15_9:
Trzymaj się Karolinko

Odnośnik do komentarza

karolineczka84
Italy
karolineczka84
no chyba nie ... idę w poniedziałek .. jutro nie ( dla zasady ) i porozmawiam , ale i tak powiem że zachował się tragicznie .. ale dam mu szansę .. OSTATNIĄ .. byle do ciąży i l4 zdecydowanie ..

hey Italy ??
Co słychać ??

no wlasnie sie zgubilam...:hahaha::hahaha:
bo napisalas na poczatku posta ze nie idziesz juz w poniedzialek do pracy ...a pod koniec posta wyszlo ze jednak sie dogadaliscie....wiec myslalam ze cos zle czytam..:hahaha::hahaha:
a tu wyszlo ze jednak dobrze czytalam.....sie dogadaliscie...
no to fajnie....tylko mu powiedz zeby juz nie fikal....bo nastepnym razem mu nie odpuscisz....:36_7_8:

u mnie lipa...ale to nic nowego...
teraz wyszlo ze prolaktyne mam podwyzszona....
dramat:36_2_24:

o matko ... znów coś .. jak byś się nie badała to byś myślała ze jesteś luks zdrowa i pewnie byś szybciej zaszła a tak to :o_noo:
Oliwia co dziś pisała ma ten problem albo miała .. jakies leki brała ..

No i to może być przyczyną poronień podobno ...

a pisałam :36_1_22: że do poniedziałku nie pracuję i tak wyszło :36_6_5:

wiesz co ja juz sie poddaje....
mialam sobie jeszcze te antyciala zrobic ale chyba juz sobie podaruje...
juz nie mam sily na zle wiadomosci...
a jeszcze do tego wszystkiego @ mi sie wydluza...nie wiem o co chodzi...juz dzis 8dc a tu ciagle brudze na brazowo...to jakis koszmar...

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Kurdrę ale sie rozpisałyście nei było mnie 30 min i tyle czytania :36_2_16::36_2_16::36_2_16:

Karola Niezły ten twój szef kurdeee Ale pacan ..... tak denerwowac pracowników i jeszcze na weekend Ale bedziesz miała myślenice ufffff współczuję Ale nie odpuszczaj muuuu Nie zasługuje na to Nagadaj mu i tyle moze coś zrozumie

Itlayy a ty się tyle nie mart już Bedzie :36_2_25: Człowiek jak robi badania to późneij tylko myśli i myśli i sie zamartwia ja wiem że to potrzebne ale nie ma co się smucić Głowa do góryy :)

Odnośnik do komentarza

Oleńka
Italy nie martw się....na pewno wszystko się unormuje niedługo
Kurcze a te badania.....aż terazsama się boję cokolwiek robić.....bo jak mi coś wyjdzie to będę się stresowała,ale z drugiej strony,to chyba muszę.....
Trzymaj się Kochana

a ty co bedziesz robila?
jakie chcesz zrobic badanka?

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

panterka
Kurdrę ale sie rozpisałyście nei było mnie 30 min i tyle czytania :36_2_16::36_2_16::36_2_16:

Karola Niezły ten twój szef kurdeee Ale pacan ..... tak denerwowac pracowników i jeszcze na weekend Ale bedziesz miała myślenice ufffff współczuję Ale nie odpuszczaj muuuu Nie zasługuje na to Nagadaj mu i tyle moze coś zrozumie

Itlayy a ty się tyle nie mart już Bedzie :36_2_25: Człowiek jak robi badania to późneij tylko myśli i myśli i sie zamartwia ja wiem że to potrzebne ale nie ma co się smucić Głowa do góryy :)

nooo...juz mam dosc zlych wiadomosci....:36_2_24:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

karolineczka84
asiorek352
No to super Karolineczka...Zawieszenie broni nastąpiło,ale czyim kosztem nie?Kurcze,szef zle postąpił,naraził Cię przecież na nie mały stres...Oby mu to na sucho nie wyszło:)Buziole:)

Asiorek poklikaj z nami więcej .. śmiało .. co porabiasz .. ??

A ja tak cały dzionek z moimi urwisami siedzę...Nie pracuję,więc mam luzik-zero stresu jednym słowem...:36_7_7:Jak tu czytam,na forum co Wy macie za przeboje z tymi szefami i wogóle to brrrrr...wolę robić to co robie:)

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Oleńka
Italy nie martw się....na pewno wszystko się unormuje niedługo
Kurcze a te badania.....aż terazsama się boję cokolwiek robić.....bo jak mi coś wyjdzie to będę się stresowała,ale z drugiej strony,to chyba muszę.....
Trzymaj się Kochana

Oleńka masz rację człowiek sie boi robić te badania ale chyba jednak trzeba Mnie też to czeka ......... Ja wogóle dziś podjełąm decyzję że takei badania jak hormony to zrobie sobei tutaj na miejscu bo mi łatwiej a resztę badań w polsce jak będę Już za tydzień :)

Italy wszystko się zmienia po ciąży także musi się wszystko unormować J ci powiem tak ja zawsze miałam okres max.6 dni a po pierwszej ciąży miałam 8 dni i mam nadzieję że teraz mi się znowu coś zmieni i wróci na obieg krótszych dniii bo można zwariować aż tyle dni z @

Odnośnik do komentarza

Italy
Oleńka
Italy nie martw się....na pewno wszystko się unormuje niedługo
Kurcze a te badania.....aż terazsama się boję cokolwiek robić.....bo jak mi coś wyjdzie to będę się stresowała,ale z drugiej strony,to chyba muszę.....
Trzymaj się Kochana

a ty co bedziesz robila?
jakie chcesz zrobic badanka?

Wiesz jeszcze nie wiem....dopiero będę szła do gin. i mi powie co robić.....narazie jestem ciemna masa.....kazała teraz ten cykl obserwować,ale mi niezbyt wychodzi;)kurcze w ogóle nigdy tego nie robiłam i mam mały kłopocik.....niby wiem kiedy ma być śluz a kiedy suchość,ale u mnie jest chyba inaczej:36_15_9: może jakaś inna jestem
A może byś mi napisała jakie powinno się zrobic badania,to bym wiedziała czy gin.mi przepisała właściwe,czy jeszcze o coś prosić??

Odnośnik do komentarza

asiorek352
karolineczka84
asiorek352
No to super Karolineczka...Zawieszenie broni nastąpiło,ale czyim kosztem nie?Kurcze,szef zle postąpił,naraził Cię przecież na nie mały stres...Oby mu to na sucho nie wyszło:)Buziole:)

Asiorek poklikaj z nami więcej .. śmiało .. co porabiasz .. ??

A ja tak cały dzionek z moimi urwisami siedzę...Nie pracuję,więc mam luzik-zero stresu jednym słowem...:36_7_7:Jak tu czytam,na forum co Wy macie za przeboje z tymi szefami i wogóle to brrrrr...wolę robić to co robie:)

No Asiorek Ty to masz luzzzzz,sama jesteś sobie szefem;)ale powiem Ci,że ja mam szefową ok. taka spoko babeczka jak na razie,mam nadzieję,że się to nie zmieni:36_15_9:

Odnośnik do komentarza

Oleńka
Italy
Oleńka
Italy nie martw się....na pewno wszystko się unormuje niedługo
Kurcze a te badania.....aż terazsama się boję cokolwiek robić.....bo jak mi coś wyjdzie to będę się stresowała,ale z drugiej strony,to chyba muszę.....
Trzymaj się Kochana

a ty co bedziesz robila?
jakie chcesz zrobic badanka?

Wiesz jeszcze nie wiem....dopiero będę szła do gin. i mi powie co robić.....narazie jestem ciemna masa.....kazała teraz ten cykl obserwować,ale mi niezbyt wychodzi;)kurcze w ogóle nigdy tego nie robiłam i mam mały kłopocik.....niby wiem kiedy ma być śluz a kiedy suchość,ale u mnie jest chyba inaczej:36_15_9: może jakaś inna jestem
A może byś mi napisała jakie powinno się zrobic badania,to bym wiedziała czy gin.mi przepisała właściwe,czy jeszcze o coś prosić??

oj kochana ja nie wiem...
ja ci moge powiedziec co ja zrobilam....a i tak wszystkiego nnie zrobilam....

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...