Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

wanilijka
Hahahha biblioteka hahahahaha :mdr: FAJNY TEKST

ejj to wypuść psinę do lasu niech se sama polata a co, może się jej przeje ten las wreszcie, a Ty ją masz za granica też, czy tylko w PL?

mialam ja we wloszech na 3 miesiace....ale przywiozlam z powrotem do polski....bo tam nnie mialam jej z kom zostawic....ona moich tesciow nie znosila...a hoteli dla psow to oni tam raczej nie maja....a przynajmniej nie 5 gwiadkowych:hahaha::hahaha::hahaha:
a my czesto podrozujemy....
wiec biedactwo musialo wrocic do mojej mamusi....
ale jak zafasolkuje to ja znowu zabiore...

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Hejko wszystkie Piękne Panie :36_2_15:

ja dziś w nocy miałam "rzeźnie " w łózku - @...cholela :36_2_15:

nie mam gorączki a pocę się jak świnka :hahaha::hahaha::hahaha: chyba dlatego ,że mam @ ...ale nie wiem czy tak powinno być???

dziś jadę na pogrzeb mojej kuzynki - miała tylko 43lata...dlaczego tak młodo ludzie umierają??? :36_1_4:

poza tym heh, jeszcze mi się urlop macierzyński nie skończył , a już chcą mnie do pracy "chapnąć"...nie wiem czy mam się cieszyć czy nie,ale już stresa dostaje:)

jak uda się dziś nam wcześnie przyjechać , to może wieczorkiem już pierwsze zmywanie będzie w zmywarce :hahaha::hahaha::hahaha:

a co tam u WAs Kochane?

Odnośnik do komentarza

hejj Stysiu a jest jakotako :)

Karolcia ha mamy Cie, to my się pocimy z Italy i z postami a Ty zadowolona czytasz no wiesz, dorzuciłabyś swoje pięć groszy :D

haha a w Pl są hotele 5 gwiazdkowe dla psów hahaha, moja nigdzie nie będzie miała lepiej jak ze mną :))

Odnośnik do komentarza

stysiapysia
Hejko wszystkie Piękne Panie :36_2_15:

ja dziś w nocy miałam "rzeźnie " w łózku - @...cholela :36_2_15:

nie mam gorączki a pocę się jak świnka :hahaha::hahaha::hahaha: chyba dlatego ,że mam @ ...ale nie wiem czy tak powinno być???

dziś jadę na pogrzeb mojej kuzynki - miała tylko 43lata...dlaczego tak młodo ludzie umierają??? :36_1_4:

poza tym heh, jeszcze mi się urlop macierzyński nie skończył , a już chcą mnie do pracy "chapnąć"...nie wiem czy mam się cieszyć czy nie,ale już stresa dostaje:)

jak uda się dziś nam wcześnie przyjechać , to może wieczorkiem już pierwsze zmywanie będzie w zmywarce :hahaha::hahaha::hahaha:

a co tam u WAs Kochane?

hey hey
ja się pocę jak mam @ dwa razy bardziej .. to norma

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33472.png


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/33471.png

Odnośnik do komentarza

wanilijka
hejj Stysiu a jest jakotako :)

Karolcia ha mamy Cie, to my się pocimy z Italy i z postami a Ty zadowolona czytasz no wiesz, dorzuciłabyś swoje pięć groszy :D

haha a w Pl są hotele 5 gwiazdkowe dla psów hahaha, moja nigdzie nie będzie miała lepiej jak ze mną :))

ja mam takiego znajomego od ktorego zawsze kupowalam karme dla mojej niuni.....on jest treserem psow...i mieszka za miastem....ma wielki dom i pelno ziemi...i nawet tor przeszkod dla pieskow...
i tam zawsze oddawalam moja niunie jak jechalam na wakacje....ona jest bardzo rozpieszczona....wiec pan przemek pozwalal jej mieszkac w domu a nie w baraku dla psow....chociaz i tam te psy maja super warunki....
a we wloszech....znalazlam hotel....klatka 5m na 5m....i w srodku buda....i podobno przychodza zeby psa wyprowadzic...aaaa i ta klatka na polu....czyli jak ja ja potrzebowalam oddac w listopadzie...moja ksiezniczka by zamarzla....a poza tym ona sie boi burzy a wtedy strasznie padalo....
w zyciu bym tam psa nie zostawila....:36_2_24: serce by mi peklo....

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Italy
wanilijka
hejj Stysiu a jest jakotako :)

Karolcia ha mamy Cie, to my się pocimy z Italy i z postami a Ty zadowolona czytasz no wiesz, dorzuciłabyś swoje pięć groszy :D

haha a w Pl są hotele 5 gwiazdkowe dla psów hahaha, moja nigdzie nie będzie miała lepiej jak ze mną :))

ja mam takiego znajomego od ktorego zawsze kupowalam karme dla mojej niuni.....on jest treserem psow...i mieszka za miastem....ma wielki dom i pelno ziemi...i nawet tor przeszkod dla pieskow...
i tam zawsze oddawalam moja niunie jak jechalam na wakacje....ona jest bardzo rozpieszczona....wiec pan przemek pozwalal jej mieszkac w domu a nie w baraku dla psow....chociaz i tam te psy maja super warunki....
a we wloszech....znalazlam hotel....klatka 5m na 5m....i w srodku buda....i podobno przychodza zeby psa wyprowadzic...aaaa i ta klatka na polu....czyli jak ja ja potrzebowalam oddac w listopadzie...moja ksiezniczka by zamarzla....a poza tym ona sie boi burzy a wtedy strasznie padalo....
w zyciu bym tam psa nie zostawila....:36_2_24: serce by mi peklo....

Ja też bym swojej psinki nie oddała , nawet jeśli hotel byłby 10* i miał basen i drinki przy barze :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

wanilijka
UUU NO JA TEŻ NIE ZOSTAWIŁABYM, a jaką masz rasę i jak się wabi Twoja księżniczka????

Karolcia ale Ty też jesteś dobra w podsumowaniach czegoś lub kogoś więc zapraszam do dyskusji :D

moja niunia to owczarek gdynski...:hahaha::hahaha::hahaha:
a wabi sie SARA....to tak oficjalnie
a nieoficjalnie to nusia albo mariolka

no wlasnie mariolka juz naprawde przesadza i musze isc bo nie daje rady....

milego dnia kobietki....:36_6_3:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...