Skocz do zawartości
Forum

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)


Rekomendowane odpowiedzi

panterka
a tak wogóle STysiu jak sie czujesz ? co u ciebie ?

A dziękuje bardzo dobrze...byłam u gina i powiedziała ze na urlopie mam sie wyszalec ,a we wrześniu koniecznie sie zgłosić (jeśli będę w ciąży ha ha) .. wszystko dobrze , ukłąda sie , tylko moje prawko stoi - jakoś nie mam siły na nie ostatnio - chyba przez tą duchote;)

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

stysiapysia
panterka
a tak wogóle STysiu jak sie czujesz ? co u ciebie ?

A dziękuje bardzo dobrze...byłam u gina i powiedziała ze na urlopie mam sie wyszalec ,a we wrześniu koniecznie sie zgłosić (jeśli będę w ciąży ha ha) .. wszystko dobrze , ukłąda sie , tylko moje prawko stoi - jakoś nie mam siły na nie ostatnio - chyba przez tą duchote;)

No to się cieszę Także szalej ile sie da :)))) i czkemay na dobre wieści Moje prawko tez utkneło nie mogłam teraz jeździć przez te leki co zażywałam Ale już dzisiaj je odstawiłam i jutro obwiozę rodziców ehhehee

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

witam dziewczynki :)

widzę że u nas tu cisza Ja wpadąłm na chwilkę sie pożegnac bo mnie nie będzie 2 tygodnie Jutro już lece na wakacje :) rodzice i mężulek przylecieli a jutro znowu kolejny lot :)

Wieczór panieński się udał Było zajebiście :)

Życzę wam wspaniałych słonecznych dzionków I do zobaczenie a raczej do napisania Całuję was mocno i gorąco Kocham was Normalnie będzie mi was brakować Pozdrawiam

:in_love:

:zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

panterka
witam dziewczynki :)

widzę że u nas tu cisza Ja wpadąłm na chwilkę sie pożegnac bo mnie nie będzie 2 tygodnie Jutro już lece na wakacje :) rodzice i mężulek przylecieli a jutro znowu kolejny lot :)

Wieczór panieński się udał Było zajebiście :)

Życzę wam wspaniałych słonecznych dzionków I do zobaczenie a raczej do napisania Całuję was mocno i gorąco Kocham was Normalnie będzie mi was brakować Pozdrawiam

:in_love:

:zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Panterko zyczę CI udanych wakacji:) Mam nadzieję,że będziesz miała wspaniałą pogodę:)
Ja właśnie wróciłam do domku.....mam teraz troche odpoczynku,goście wyjechali,więc będę leniuchować;)
Pozdrowionka dla wszystkich obecnych i nieobecnych:*

Odnośnik do komentarza

Moje Kochane Panie co tu u nas się dzieje ....

Ja poprostu nie mogę taka cisza ze hej ... a ni się witać nie ma zkim :( ... no w sumie odezwała sie Oleńka, którą serdecznie witam :36_2_25:

poza tym moje Panie tak nie przystoi nie prowadzić wątku ha ha

Pozdrawiam gorąco Moni, Panterke, Oleńke , Stokrocie,JG79, Asiorka, i chyba jeszcze kogoś pominełam hmmm... za co serdecznie przepraszam :36_2_15:

Odnośnik do komentarza

stokrotka_87
Cześć Stysiu ....
cześć reszta która tylko podczytuje... witam was serdecznie !! :Kiss of love:
Ja mam malutko czasu... ten remont.. na szczęście już końcówka...teraz zmagam się ze sprzątaniem.. a mam go nie mało....
jeszcze kilka dni i będę miała troszkę więcej czasu żeby was doczytać i poklikać :)
tymczasem pozdrawiam :in_love:

Uff cieszę sie ze u Ciebie wszystko w porządeczku...a sprzątanie po remocie ,wiem wiem jest bardzo pracochłonne :) wszytskiego dobrego!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Hej moje piękne!!!!

Wpadłam się z Wami przywitać !

Do urlopu jeszcze tylko kilkadziesiąt godzin, wiec i ja Was opuszczę do 20 lipca!

Kochane!
Pamiętajcie o Mnie!
Ja już za Wami tęsknię!!!

:36_2_53:

Życzę przyjemności ................a kobietkom pracującym malutko pracy !!!!

NIECH ŻYJE URLOP!!!!

Odnośnik do komentarza

JG79
Hej moje piękne!!!!

Wpadłam się z Wami przywitać !

Do urlopu jeszcze tylko kilkadziesiąt godzin, wiec i ja Was opuszczę do 20 lipca!

Kochane!
Pamiętajcie o Mnie!
Ja już za Wami tęsknię!!!

:36_2_53:

Życzę przyjemności ................a kobietkom pracującym malutko pracy !!!!

NIECH ŻYJE URLOP!!!!

No to przyjemności na urlopie ci zyczę....

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Witam Wtorkowo:)

Widze,że wczoraj sie troszke rozpisałyście:):)super.....:o_master:

Stysiu Ja Ciebie również pozdrawiam i dziękuję za rozkręcenie forum:36_1_21:

JG życze udanego urlopiku.....żebyś wypoczęła dobrze i wróciła do nas z nowymi siłami:36_1_74:

Stokrotko tak Ci zazdroszcze,że Ty już po remoncie....mnie to dopiero czeka:36_2_16: nie znosze tego

Moni Ciebie również gorąco pozdrawiam

Pozdrawiam również resztę nieobecnych Panterkę, Asiorka, Amirian, Karolinkę, Italy, Waniliową, Kakunie, Mjk89 dziewczyny wracajcie:fiufiu:

Odnośnik do komentarza

Jak wszyscy -to wszyscy...więc i ja witam się wtorkowo....:36_2_53:
Dzisiaj mam troszke pracy w domku,bo jutro nieoficjalnie wpadnie ktoś do nas na torta urodzinowego Wiktorki....
Oficjalne urodzinki wyprawiamy w niedzielę.
A tak na serio-jutro mam wizytacje-bo tesciowa przyjdzie hi,hi:o_master:
U nas jest super upalna pogoda,słonko świeci całą swa mocą-jak ja tak lubię....:36_1_74:
Dobra nie marudzę juz tylko zabieram się za sprzątanie...
Miłego dnia Wam życzę kobietki....

Odnośnik do komentarza

No to się rozumie:)
Ja zaczęłam prasowanko,leżało juz nie wiem ile i nie maiałam kiedy poprasować.A że zrobiło się pochmurno,więc nie będzie się ze mnie lało:36_2_21:
Wyobraźcie sobie,że wybielam sobie ząbki:36_2_57: i nie mogę kawki pić:le: straszne,no ale potem będzie efekt,a to tylko 7 dni.Jakoś przeżyję;)
Moni to w końcu sobie odpoczniesz:)Małe wakacje przydadzą się każdej z nas:36_1_21:
Asiorek tylko sie nie przepracuj....teściowa najwyżej usiądzie na jakiejś zabaweczce wnusi:mala_lalka:

Odnośnik do komentarza

Również się witam!

Jakoś mniej piszę... nie wiem, może dlatego, ze takie tu pustki i nie ma z kim :36_13_4: ale jak się wszystkie poprawią to znów będzie jak dawniej :36_1_67:

U mnie nic ciekawego, jestem na urlopie, ale każdy dzień starannie zaplanowany, odwiedzam dawne koleżanki, załatwiam rzeczy na które nie miałam wcześniej czasu i takie tam... Za tydzień wyjeżdżamy w gory! :smile_jump: już się nie mogę doczekać! :Podziw: ostatni raz w górach byłam jak miałam 5 lat:Histeria:, więc nic z tego nie pamiętam

http://s1.suwaczek.com/201102251564.png http://tmp3.glitery.pl/text/325/71/3-Nadia-nasza-creczka-1008.gif
Dwa Aniołki w Niebie - IX.2008 w 9tc i X.2009 w 10tc :( :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...