Skocz do zawartości
Forum

Za mała macica 11 tydzien ?


Gość Mama-Maksa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama-Maksa

Dziewczyny pomóżcie.. w 7 tygodniu na usg widoczny pęcherzyk ciążowy i bijące serduszko. A dzis rozpoczęlam 11 tydzien i bylam na wizycie u przypadkowego lekarza w luxmedzie by dostać skierowanie na kolejne badania. Czy badaniu ginekologicznym lekarz powiedzial że bardzo mała jest macica :/ że moze to swiadczyc o złym rozwoju płodu i wielkosci dziecka.. bardzo sie zmartwiłam.. mam juz skierowanie na usg genetyczne. Wtedy wszystko sie wyjasni. Dzis wiek ciazy to 10 tygodni i 1 dzien. Czy moge juz w tym tygodniu zrobic to usg? Czy musze czekac na skonczone 11 tygodni? Czy ktoras z Was tez miala podobny problem? To moja druga ciaza. W pierwszej wszystko bylo super a synek przy kazdym badaniu byl wiekszy niz norma ... nie wiem co myslec :( czy learz przy takim macanym badaniu mogl aie mylic? :(

Odnośnik do komentarza

Ja słyszałam przypadek że dziewczynie lekarz powiedział że ma mała macicę i nie będzie mogła mieć nigdy dzieci... Wróciła do domu w rozpaczy, przeplakala kilka nocy a za miesiąc była w ciąży. Dzidziuś zdrowy całkowicie. Także ja bym brała duza poprawkę na to co czasem mówią lekarze. Trzymam kciuki że wszystko będzie dobrze !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...