Skocz do zawartości
Forum

POMOCY! młodość, głupota, chyba niechciana ciąża


Gość 123459

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim , ma naście lat nie będę się wgłębiać w szczegóły, od kilku miesięcy prowadzę normalne współżycie z moim chłopakiem zawsze miałam wszystko pod kontrolą byłam bardzo ostrożna zresztą on też, ostatnio jakoś jeden dzień po okresie zrobiliśmy to i na mojej bieliźnie pojawiła się maleńka plamka krwi, był to pierwszy taki przypadek jakoś po tygodniu tj. 4 dni temu zaczęły potwornie mnie boleć piersi i podbrzusze które zazwyczaj mnie boli co jakiś czas straźniej mnie to zaniepokoiło, piersi bolały mnie przez 2 dni jakoś dzisiaj przestają mnie boleć nie wiem o co chodzi to do tego przed chwilą zmierzyłam sobie temperaturę i pokazała 37° nigdy wcześniej nie mierzyłam temperatury , więc nie wiem jak było w poprzednim miesiącu pamiętam tylko tyle, że bolało mnie podbrzusze i miałam biały śluz na bieliźnie a w rezultacie dostałam okres a teraz jestem tydzień przed okresem i nie wiem co mam o tym wszystkim sądzić mam suchość w pochwie co utrudnia mi życie seksualne , dobre duszyczki proszę o nawet najmniejszą poradę bo nie wiem o co chodzi w dodatku nie mam z kim o tym porozmawiać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...