Skocz do zawartości
Forum

Senność - objaw zachodzącego słońca


Gość mama_Igorka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mama_Igorka

Witam. Mój synek kiedy skończył 16 tygodni zaczął miewać epizody gdzie nie wybudzał się z nocy tak jak zwykle jedynie budził się na butelkę. W dodatku uciekały mu oczka do dołu - wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem wodogłowia. Miał zrobiony rezonans, który dał rozpoznanie poszerzenie układu komorowego bez cech aktywnego wodogłowia - obwód głowy: ur. 34 cm, 2 msc - 40 cm, 4 msc - 43 cm. Wypisano nas z zaleceniem obserwacji obwodu główki i wizyty kontrolnej w poradni. Mnie jednak martwi, że syn nadal miewa dni, że może spać 24 h na dobę z przerwą na jedzenie i na troszkę pootwiera oczy ale jest wtedy taki osowiały, nie uśmiecha się, nie gaworzy.. Byliśmy prywatnie u neurologa - po badaniu, przejrzeniu wyników nie widzi nic niepokojącego. Kazała zrobić eeg główki i udać się do kardiologa - tak też zrobiliśmy, eeg głowki wyszło prawidłowo a kardiolog zbadał i też powiedział, że jest ok - dała skierowanie na ekg serduszka dla pewności, ale póki co mamy wizytę u okulisty i jeszcze jednego neurologa. Każdy mówi, że jest zdrowy, że taka jego uroda, że wyrośnie z tego - mi jednak nie daje spokoju, że jednego dnia jest wesoły, śmieje się w głos, bawi się a na drugi tylko śpi z nocy - cały dzień i noc, nie można go ukąpać bo się bardzo denerwuje nawet przewinąć go jest ciężko.
Gdzie szukać dalej pomocy ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...