Skocz do zawartości
Forum

Marudne niemowlę.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mamaamelkiaaa

Witam a moze malenstwo ma kolki ? Probowala Pani podac dziecku cos na kolke w kroplach ? W aptekach sa dostepne srodki dla niemowlat , mojemu synkowi pomogly. Pomocne moze byc rowniez wyeliminowanie z diety rzeczy ciezkostrawnych i wydymajacych. Dla pocieszenia dodam ze po ukonczeniu przez malego 5 miesiecy problem sie skonczyl.Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie mogą być to kolki, tak jak już wcześniej napisała poprzedniczka, proszę poobserować maluszka,jeśli się pręży i krzyczy,próbuje podkurczać nóżki, to są mogą towarzyszyć mu wzdęcia. Proszę spróbować masować brzuszek maluszka, podkurczać mu nóżki i nosić na rękach ciałem w dól "tak jakby Pani chciała zrobić samolocik maluchowi", aby brzuszek był oparty na Pani dłoniach, no i tulić , mówić spokojnym głosem,mimo czasem sfrrustrownia, bo takie też może się pojawiać, i to też naturalne. Ja mam też krople sab simplex podaję jak mi bardzo płacze malutka,no i może kupić sobie Pani biogai w aptece,spróbować to jest priobriotyk. A jeśli zaobserwuje Pani dodatkowe objawy, to najlepiej udać się do pediatry,aby rozwiał wszelkie wątpliowści. Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...