Skocz do zawartości
Forum

Torba spakowana do szpitala?


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że w szpitalu powinni mieć listę rzeczy potrzebnych na poród i na dni następne, może to ci pomoże

rodzę z prenalen

"Torbę do szpitala należy przygotować kilka tygodni przed terminem rozwiązania - bez różnicy czy planujecie poród w szpitalu czy wybieracie inne miejsce. Jeśli planujecie poród z osobą bliską warto zapoznać ją z zawartością torby. W torbie powinny znaleźć się zarówno rzeczy dla mamy na czas porodu jak i po nim, a także rzeczy dla maluszka. Warto także zapoznać się z listą potrzebnych rzeczy potrzebnych do porodu dostępną w szpitalu."

https://szkolarodzeniaprenalen.pl/

Odnośnik do komentarza

Przy pierwszym dziecku nie miałam swoich rzeczy i byłam w "ciuszkach" szpitalnych, zresztą b. ładnych:) , dziecko też dostało strój przejściowy, ale teraz torbę spakowałam tydz. temu (na 2 mies. przed planowanym terminem). Myślę, że jest wszystko ok:) i niczego nie zapomniałam. Na końcu dorzucę tylko dokumenty i bieżące badania i pobiegnę na powitanie maluszka :))

Odnośnik do komentarza

weź te rzeczy które będziesz wykorzystywać, czyli ubranka dla dziecka(body, śpiochy, czapeczki, skarpetki), i dla siebie (koszulka na poród, którą można wyrzucić bez płaczu, klapki) do tego coś z kosmetyków i środków higienicznych, ręczniki i rzecz najważniejsza ubrania na wyjście:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...