Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Malina858

Łóżko piętrowe dla dziecka. Co o tym myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malina858

Heja:) Macie łóżka piętrowe? Gdzie kupowałyście? Co w ogóle myślicie o takim łóżku dla dwójki urwisów? :P Czy to bezpieczne? Przydałoby się nieco zaoszczędzić miejsca w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grolna

Nieprakryczność?? :P Nie znam bardziej praktycznego łóżka od łóżka piętrowego! A co do bezpieczeństwa... nie mogę się zgodzić. Nasze łóżko z [reklama usunięta] ma boczne barierki zarówno na piętrze jak i na parterze, a drabina jest odpowiednio wyprofilowana. Trzeba zwracać uwagę na materiał z jakiego wykonane jest łóżko. Najlepiej żeby było to drewno sosnowe. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mania2

A ja zaszalałam i mam łóżko piętrowe trzyosobowe, nawet nie wiedziałam że mogę mieć tyle wolnego miejsca w mieszkaniu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolajnaa

Trzyosobowe? Jak to się mieści na wysokość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mania2

~Karolajnaa
Trzyosobowe? Jak to się mieści na wysokość?

Wysokość jest standardowa. Po prostu pod dolnym łóżkiem jest kolejne rozsuwane łóżko. Ot ktoś pomyślał jak wykorzystać maksymalnie jak najmniejszą przestrzeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolajnaa

Takie łóżka trzyosobowe piętrowe jakoś specjalnie się nazywają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Egnificient

Po prostu łóżko piętrowe 3-osobowe tu nie ma nic nadzwyczajnego w nazewnictwie :D :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mamaaniiamelki

Tak Tak Tak !!! Zdecydowanie. Jako mama bliźniaczek posiadam takie łóżeczko i jestem bardzo zadowolona. Jeśli mogę polecić to osobiście wybrałam łóżeczko MAŁGOSIA z firmy https://lanomeble.pl/ Gorąco polecam tą firmy. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominika27

Super wyjście jeśli mamy dwójkę dzieciaków. Łóżko piętrowe jest świetnym rozwiązaniem gdyż możemy zaoszczędzić wiele miejsca . Ważne aby łóżko było dla dziecka bezpieczne bo to najistotniejsza sprawa. [reklama usunięta] i jestem zadowolona bo naprawdę jest solidne i się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alicja

Jestem mamą bliźniaczek i u nas nie było mowy żeby dziewczynki miały osobny pokój. Dodatkowo marzyły o łóżku piętrowym. Trochę obawiałam się o spanie na wysokości, ale w Youko znalazłam piękne łóżko z solidnymi ramami na górnym segmencie. Jak do tej pory nic się nie stało a córki śpią tam na zmianę, bo obydwie uwielbiają spać na wyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...