Skocz do zawartości
Forum

Łóżko piętrowe dla dziecka. Co o tym myślicie?


Gość Malina858

Rekomendowane odpowiedzi

Nieprakryczność?? :P Nie znam bardziej praktycznego łóżka od łóżka piętrowego! A co do bezpieczeństwa... nie mogę się zgodzić. Nasze łóżko z [reklama usunięta] ma boczne barierki zarówno na piętrze jak i na parterze, a drabina jest odpowiednio wyprofilowana. Trzeba zwracać uwagę na materiał z jakiego wykonane jest łóżko. Najlepiej żeby było to drewno sosnowe. :P

Odnośnik do komentarza

~Karolajnaa
Trzyosobowe? Jak to się mieści na wysokość?

Wysokość jest standardowa. Po prostu pod dolnym łóżkiem jest kolejne rozsuwane łóżko. Ot ktoś pomyślał jak wykorzystać maksymalnie jak najmniejszą przestrzeń.
Odnośnik do komentarza
Gość Dominika27

Super wyjście jeśli mamy dwójkę dzieciaków. Łóżko piętrowe jest świetnym rozwiązaniem gdyż możemy zaoszczędzić wiele miejsca . Ważne aby łóżko było dla dziecka bezpieczne bo to najistotniejsza sprawa. [reklama usunięta] i jestem zadowolona bo naprawdę jest solidne i się sprawdza.

Odnośnik do komentarza

Jestem mamą bliźniaczek i u nas nie było mowy żeby dziewczynki miały osobny pokój. Dodatkowo marzyły o łóżku piętrowym. Trochę obawiałam się o spanie na wysokości, ale [reklama usunięta] znalazłam piękne łóżko z solidnymi ramami na górnym segmencie. Jak do tej pory nic się nie stało a córki śpią tam na zmianę, bo obydwie uwielbiają spać na wyższym poziomie.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...