Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Olsztyn

lekarz ortopeda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olsztyn

Dzień dobry. mam pytanie dotyczące lekarza ortopety. czy jest jakaś różnica pomiędzy ortopeda który leczy dzieci a tym który leczy dorosłych pacjentów? obecnie chodzę do ortopedy który na codzień pracuje w szpitalu dziecięcym. Czy lekarz ortopeda który robił specjalizację w szpitalu dziecięcym może później leczyć/operować pacjentów dorosłych (czy może pracować w szpitalu w którym leczeni są tylko dorośli) Wiem ze w przypadku chirurgii jest podział na dziecięca i dorosłych, czy jest taki podział w przypadku ortopedii. Jaka jest różnica między ortopeda dzieciecym a ortopeda który zajmuje się leczeniem dorosłych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z Panem Tomaszem. Sporo zależy od umiejętności oraz doświadczenia. Ortopeda dziecięcy zajmuje się także kształtowaniem wzorców ruchowych oraz zapobieganiem następstwom wad i urazów w dorosłym życiu. Mój syn miał leczoną wadę postawy w centrum medycznym www.supermed.wroclaw.pl . Byliśmy bardzo zadowoleni ze sposobu leczenia oraz miłej obsługi. Syn do dnia dzisiejszego wykonuje ćwiczenia korekcyjne i widać u niego sporą poprawę.

Edytowane przez MoniaPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...