Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Zandra trzymaj się. Dopóki nie ma wyników to nic nie jest przesadzone. Trzymam kciuki aby było dobrze.
Ja dzisiaj badania krwi robiłam, niedługo pojadę odebrać wyniki - oby dobre były i wizyta 7 maja.
Ogólnie czuje się dobrze, u mnie to już 12 tydzień, ale i tak się stresuje, bo z córeczka komplikacje zaczęły się w 13 tygodniu.
Udanej majówki dla Was wszystkich.
Pozdrawiamy

http://s3.suwaczek.com/20140614290223.png
http://s6.suwaczek.com/201601247244.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wszystkie robiłyście już wyniki? Mi lekarz zlecił na ostatniej wizycie,podczas ktorej zalozyl karte ciąży,wyniki mam zrobić przed wizytą,więc jakos kolo 9 maja. Będzie to juz 13 tydzien ciazy. Coś pozno, z córką mialam robione jakos przed 9 tc.
Dzisiaj robilam wyniki do endokrynologa, w pakiecie z tsh byla tez glukoza i morfologia. Wszystko idealne,wiec mam nadzieje,ze jest ok.

Odnośnik do komentarza

Ja Badania robiłam w czwartek -część wyników odebrałam już .
Tylko na grupę krwi czekam .
Swoją drogą nie rozumiem powodu robienia grupy krwi co ciążę .
A 4 maja jadę na Papa. Karty ciąży nie mam założonej .
Na NFZ mam podejść do położnej z Wynikiami badań 25 maja to przrpisze .
A prywatnie 16 maja będę mieć uzupełniona wtedy też będzie usg prenatalne

Odnośnik do komentarza

Siostra miała wszystkie badania zrobione A dzień przed cc robili ponownie nawet grupę krwi -nikt nie zerknal do karty ciąży.
Ja np byłam w ciągu roku 2 razy w ciąży i 2 razy robiłam grupę krwi .
Tu mi ta dr z NFZ nawet nie zerknela na badania z 2015 r.
Wiem ze prywatnykazał mi przynieść Stara kartę ciąży to przrpisze co nie co

Odnośnik do komentarza

A ja miałam robione wyniki z krwi 23 kwietnia to był 10tydzien, a usg mam 16maja. Wtedy dostanę cały komplet wyników prenatalnych. Grupy krwi nie robię bo lekarzowi wystarczy że sama wiem jaką mam, a robiłam jeszcze w szkole więc ładnych parę naście lat temu. Zandra jeszcze nic nie przesądzone, będziesz robić badanie płynu owodniowego, czy mniej inwazyjne badanie z krwi? Często okazuje się po takich badaniach że dziecko zdrowe. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

No to widzę że co kraj to obyczaj .
Moja mama miała operację nagłą (woreczek zolciowy)miała wynik badań grupa krwi miała z 2014 roku nie został zaakceptowany .
A z tych płatnych co mialyscie robione?
Przeciwciala
Tokso
Rozyczka
Hiv?

Odnośnik do komentarza
Gość Wika90

Irka ja za wszystkie badania płacę. Mam zrobić morfologie, glukoze, cytomegalia,rozyczka,kila, toksoplazmoza,wzw b, wzw c. Chyba tyle. No i tarczycowe wyniki,ale te robię na bieżaco ze względu na niedoczynnosc,wiec tego mi nie kazal. A no i hiv,ale tego nie bede robic.

Odnośnik do komentarza

Przyszłe mamy, bardzo Was zachęcam do wypełnienia poniższej ankiety, która jest całkowicie dobrowolna i anonimowa, a pomoże mi w napisaniu pracy magisterskiej. Zaznaczam, że nie zmuszam tutaj nikogo, ale zachęcam do zapoznania się z tematem ankiety, bo warto!
Oczywiście każdej z Was bardzo dziękuję za poświęcony czas na wypełnienie ankiety.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za miłe słowa kochane jesteście. Trochę mi nastawienie się zmieniło staram się myśleć że wszystko jest ok i staram się cieszyć i mówić o dzidziu. Wizytę mam 8.05 więc pewnie ustalimy z gin co dalej.

Wyłączyłam sobie powiadomienia na meila całkiem przypadkiem. Jak je przywrócić?

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37uay3d3jwghb3.png

https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kq13y8ttf.png

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Chyba wyjdę na największą marude forum Ale zle samopoczucie mnie wykańcza ; (
Dziewczyny zero życia we mnie.
Moja mala podlapala chyba że nas przybędzie człowiek sobie zapomina że dzieci rozumie ja więcej niż nam się wydaje .
A jutro będziemy u teściów oby mnie nie wygadala

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Zandra mala może wiedzieć ale o teściów mi chodzi oni jak dla mnie mogą się dowiedzieć po porodzie.
Moja tyle co skonczyla 3 latka ,jest mądra dziewczynka niby wszystko ekspresowo robiła Ale mówić zaczęła tak że zdaniami to nie dawno rozkręca się z dnia na dzień .
Ona wie że ciocia miała dzidziusia w brzuszku .
Ze 2 ciocia ma duży brzuszek i dzidziuś będzie .
A ja no cóż wyglądam cały czas jak w ciazy

Odnośnik do komentarza
Gość Lea 1991

Hej dziewczyny. U mnie dalej brak jakichkolwiek objawów ciąży. Może chodzę tycke bardziej zmęczona i odiwedzam toaletę co chwilę na siusiu. Wczoraj byłam u lekarza. Dzidzia się rozwija ale pani dr twierdzi że to chłopiec co mnie troszkę dobiło ale po głębszym zastanowieniu stwierdzam że nieważne kto to ważne żeby zdrowe było. Liczę jednak że pani dr myli się jak w tamtej ciąży heheheh

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :) dawno się odzywałam ale starałam się czytać co tam u Was słychać.
U nas już po badaniach. Dzidziuś rośnie zdrowo a to najważniejsze. Grupę krwi też musiałam robić na nowo. Co do objawów to u mnie teraz już żadnych nie ma tyle co w nocy muszę częściej odwiedzić wc.
Lea dobre podejście aby zdrowe ;) może faktycznie pani dr mogła źle zobaczyć. Jest jeszcze wcześnie.
Irka mam nadzieję że Twoje samopoczucie będzie lepsze z dnia na dzień.
Zdrówka dla dzidziusiów i mamusiek ;)
Ps. Miłej majówki.

https://www.suwaczki.com/tickers/c55fskjorp8b6ql9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmpngjgdjz.png

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Cześć dziewczyny właśnie odnośnie płci 2 razy poznałam na prenatalnym.Ciekawe jak będzie tym razem -aczkolwiek nie to najważniejsze.
Odnośnie tego złego samopoczucia to mam wrażenie ze to zasługa tego ze organizm zakodowany na te bliźnięta .Może dlatego zdublowane.Aczkolwiek zastanawiam się czy ok z moim blednikiem.
Słabo mi pod prysznicem , albo jak prasuje coś w paski.
Wczoraj szwagier hustal moja córkę to mi słabo się zrobiło jak patrzyłam na nią .
Myślę ze moja "tajemnica "-wczoraj się wydała

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...