Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dzesi

Gorączka u dziecka 4 lata codziennie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dzesi

Witam. Dziecku 4 lata od paru dni bardzo zimno, przychodzi z przedszkola idzie spać bo tak jej zimno i śpi około 13 14 godzin . Gorączki nie ma w czasie dnia pojawia się w nocy i dochodzi do 40 stopni rano już nie ma . Nigdy tak nie złożę tak chodziła spać. Co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Der22

Mi też niedawno bardzo pomógł ranking z http://rankingtermometrow.pl/ jak szukałam nowego termometru do domu. Chciałam mieć w końcu bezdotykowy bo jednak jest wygodniejszy i bezpieczniejszy, nie ma ryzyka że coś pęknie pod pachą itp. bo po prostu mierzy się na odległość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość margosia79

Dziecko bardzo pookrywane potrafi być nawet o stopień cieplejsze przez jakiś moment. JA się tak raz przestraszyłam - jeszcze za czasów mierzenia temperatury termometrem zbliżeniowym, a nie pod pachę. Faktycznie, była infekcja i za pierwszym razem wyszło mi ponad 39 stopni, Ale odkryłam trochę dziecko (zostawiłam odkryte na chwile tylko do pasa) i za chwilę było 38,5 - też sporo, ale to już nie 39 i mniej nerwowo czekałam na początek działania środka przeciwgorączkowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...