Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
marzena1626

Plamy na skorze niemowlaka

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z brakiem odpowiedzi na wczesniejsze moje pytanie ponawiam prosbe o skomentowanie tych zmian. Pojawiaja sie juz od miesiąca. Lekarz twierdzi że to AZS. Co o tym sadzi Pan doktor? Twarz czysta, głowa czysta, nozki czyste. Plamki sa suche i czerwone. Dziecko ma 11 mscy. Nie spi od pazdziernika i nie znamy przyczyny. Karmione piersia. Przybiera dobrze.

monthly_2018_02/plamy-na-skorze-niemowlaka_65523.jpg

monthly_2018_02/plamy-na-skorze-niemowlaka_65524.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosia

Trochę niewyraźnie te zdjęcia. Ja w pierwszej kolejności udałabym się do specjalisty, ponieważ przyczyn takich plam na skórze może być wiele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klaudia88

Zgadzam się z Gosią. Na tych zdjęciach ciężko cokolwiek zobaczyć. Mój syn niedawno zaraził się mięczakiem zakaźnym. Miał czerwone krostki w okolicy nóg, pośladków i rąk. Przez parę dni próbowałam go leczyć za pomocą Solphadermolu ale syna bardzo szczypało i nie pozwalał sobie tym smarować . Znajoma poleciła mi preparat medyczny Mollusan MED. Po kilku tygodniach regularnego stosowania, krostki zaczęły stopniowo znikać, aż w końcu nie pozostał po nich żaden ślad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...