Skocz do zawartości
Forum

Zmiany na piersiach


Gość Maniamarzena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maniamarzena

Cześć dziewczyny. Powiedzcie czy podczas ciąży zauważylyscie u siebie dziwne zmiany na piersiach? Ja od jakiegoś czasu mam obrzęknięte piersi twarde brodawki z rozszerzonymi porami na skórze przypominające skórkę pomarańczy. Ostatnio zauważyłam też wyciekającą przezroczystą kropelke z sutka ale z drugiej strony to 25 tydzień i słyszałam że to normalne że to pierwszy pokarm. Bardzo się denerwuje lekarza mam dopiero za dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Piersi zaczynają się przygotować na malucha.Tak to pierwszy pokarm.Jakbys zauważyła grudki w okolicach węzłów chłonnych albo duży ich obrzęk to też nie panikuj.Ja tak mam i to nic groźnego.Wiadomo że jak z czasem nie zejdzie będzie trzeba obserwować i sprawdzać.Na razie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Gość jurkamama

Nie nakręcaj się na zapas. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli cokolwiek Cię niepokoi. Pewnie to naturalne zmiany zachodzące w ciąży, ale pamiętaj, żeby nie rezygnować z regularnych badań, również po ciąży. USG raz w roku, co miesiąc samobadanie palpacyjne, może brasterem? Ja mam i bardzo sobie chwalę, jestem spokojniejsza, bo to o wiele dokładniejsze badanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...