Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość marko31

Ojciec w formie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marko31

Witam! Chciałbym zadbać o swoją sylwetkę. Nie chcę być stereotypowym tatuśkiem z brzuszkiem, puchą piwa w dłoni i wiecznie siedzącym przed telewizorem. Macie jakieś sprawdzone sposoby na przyrost masy mięśniowej? Jak na razie postawiłem na regularną dietę bogatą w produkty wysokobiałkowe, 5 posiłków w ciągu dnia oraz intensywny trening. Progres jest powolny, dlatego też chciałbym go trochę przyśpieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AdamW

A myślałeś o jakimś suplemencie? Ale nie żadnym sztucznym produkcie, tylko naturalne składniki do pomocy w rzeźbieniu sylwetki? [reklama usunięta].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość endrju

Zgadzam się z przedmówcą. Suplementacja dużo wnosi do treningów. Też stosuję ten preparat i szczerze mówiąc progres jest bardzo szybki. Dodatkowo skład jest zupełnie naturalny, więc nie pchasz w siebie jakiegoś syntetycznego syfu, który znacznie obciąża organizm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim dieta. Nie tylko produkty wysokobiałkowe, ale również węglowodany i mikro/makro-elementy. I druga rzecz, żeby mieć plan ćwiczeń odpowiednio dobrany do organizmu. Odżywki dopiero, jak się wkręcisz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odżywki białkowe, odpowiednio stosowane w odpowiedniej ilości. Jedząc same posiłki z duzą ilościa białka, samo w sobie nie wystarczy na dodanie organizmowi takiej ilosci, jaka posiada skoncentrowana odzywka. Możesz dodawać ja do posilku, np nalesnikow, ciast, deserow albo bezposrednio z wodą jako koktajl, oczywiscie najlepiej o jakims twoim ulubionym smaku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja w pierwszej kolejności proponowałby wizytę u dietetyka a potem u trenera personalnego, zeby poszerzyć wiedzę i nie zrobić sobie krzywdy :O :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój brat mnie ostatnio zaskoczył, bo powiedział, że spożywa serwatkę białkową. Na początku trochę z niego śmiałam, ale jak wysłał mi artykuł http://dietaabc.pl/sport/oparte-na-dowodach-korzysci-zdrowotne-z-bialka-serwatki/ to musiałam go przeprosić. Faktycznie warto wprowadzić tę substancję, jeżeli człowiek zaczyna dbać o dietę i sprawność fizyczną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tatalata

Ja polecam piłkę nożną, bardzo pomaga na utrzymanie formy. Tylko nie idź w profesjonalizm ;) ja do tej pory jestem w szoku, jak działają kluby ekstraklasy, budżety ekstraklasy to dopiero jest coś.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...