Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 21.01.18r kochałam się z moim chłopakiem, niby nic się takiego nie działo ani nic, lecz trzy dni temu ponownie to zrobiliśmy, w piątek nic się także nie działo, ale wczoraj wieczorem miałam lekkie mdłości (prawdopodobnie przez to iż zjadłam sporo słodkości ale nie jestem pewna), ból głowy, oraz troszkę częściej chodziłam do łazienki, a okres mam dopiero dostać za 2 tygodnie. Teraz, boli mnie lekko podbrzusze. Za każdym razem się zabezpieczamy, i chłopak zanim dojdzie, od razu wyjmuje swojego członka tak dla pewności. Czy to możliwe żebym zaszła w ciąże lub coś w tym stylu? Dodam, że trzy dni temu (25.01) miałam środek dni płodnych. Proszę o odpowiedź, bardzo się stresuję i nie mogę przestać o tym myśleć ponieważ jestem młoda i niegotowa jeszcze na ciąże oraz dziecko. Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witaj Karolina.teoretycznie żadne zabezpieczenie nie daje 100% pewności,ale to już pewnie wiesz:)ale nie sądzę,żebyś miała się czym martwić.objawy ciąży czyli np ból piersi,podbrzusza,mdłości występują później,jeśli już to w terminie spodziewanej miesiączki.może ból był spowodowany stosunkiem albo owulacją.myślę,że niepotrzebnie się stresujesz:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...