Skocz do zawartości
Forum

Pieluchy podkłady poporodowe bella


Gość Gość123123123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość123123123

Witam
Czy któraś z Pań może mi udzielić info na temat Pieluch/podkładów poporodowych bella mama (takie duże w różowym opakowaniu). Czy po otworzeniu plastiku, podkład który jest w środku, jest już „gotowy do użycia” czy należy go jeszcze wyjąc dodatkowo z takiej osłonki która jest na każdej pieluszcze? Na opakowaniu nie ma żadnej informacji na ten temat. Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie te Bella są słabe.Nie mają skrzydełek przez co się zwijają i wszystko wycieka bokiem.Ja używałam canpola takich mega dużych że skrzydełkami.Oprocz tego mają mocny klej i to jest dla mnie duży plus.I nie jestem pewna czy właśnie te nie są pakowane pojedynczo.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość123123123

Mam rownież inne podkłady na noc ale bella tez zakupiłam i po otwarciu opakowania zastanawiam się czy mam rownież rozerwać ta siateczkowa powłokę czy onaa już zostać. Chodzi mi o to ze wyglada to trochę tak jakby przez ta siateczkę płyny nie koniecznie miały się wchłonąć do środka ale mogę się mylić bo nigdy nie miałam z nimi do czynienia dlatego zależy mi na opinii Pani która używała właśnie takich

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Nie używałam ich jako podkłady dla mnie . Na mój 7 dniowy połóg wystarczyły mi zwykłe podpaski always filoteowe bez dodatkowej ochrony w postaci podkładu. Ale używałam dla syna na przewijak by nie musieć go co chwilę prać. Podkłady te są zapakowane zbiorczo tzn że wyciągając z opakowania podkład jest on gotowy do użycia. Trzeba to tylko rozłożyć. Na wierz jest taka jakby wata wloknina nwm jak to się nazywa która chłonie oczywiście pokryta jest warstwą czegoś co sprawia że ta wata się nie leni. Mniej więcej jak w podpaskach. Wata w środku i coś na wiesz co przepuszcza płyn by wata to wchlonela. Natomiast na spod idzie folia która ma nie przepuszczac płynów by nie brudzily prześcieradła

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Teraz tak myślę że Ty nie pytasz o podkłady Bella happy tylko chyba o Bella mamma. Ale one też są gotowe do użycia tylko paseczek się odkleja i przykleja do majtek. Sama nie używałam ale kupilam do porodu jak się okazało nie potrzebnie bo nie wygodne to jak nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...