Skocz do zawartości
Forum

4 poród


Gość Akemi

Rekomendowane odpowiedzi

Oczekuje mojego czwartego dziecka i chociaż to połowa ciąży mam lekkiego cykora.Moje dzieci mają tendencję wzrostową,tzn.co poród to większe dziecko.Ostatni synek miał 4250g.Ten poród wspominam jako najcięższy ponieważ przez 6 godzin nic się nie działo,tzn.mialm mega skurcze ale brak jakiegokolwiek postępu porodu.Chyba mam efekt białego fartucha bo przy poprzednim porodzie w momencie przyjazdu do szpitala skurcze całkowicie ustały.Drugi poród trwał 4 godzin.a 3 tyle co 1 czyli 9.Boje się tego że dziecko będzie mega duże a poród długi i ciężki i nie daj Boże skończy się źle dla jednego z nas.Moje obawy są tym bardziej uzasadnione bo znowu ma być chłopak.
Jeśli są tu mamy,które mogłyby podzielić się swoimi historiami i może podnieść nieco na duchu to zapraszam do dzielenia.Moze są też takie które czwarty poród mają już za sobą.Tym bardziej prosiłabym o podzielenie się swoją historią.

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Przede mną 4 porod w kwietniu i okaże się czy był szybszy niż pozostałe.
To prawda że 1 był najdłuższy. ..2 aż się zdziwilam ze to juz a w 3 nie pozwolono mi wsta z obawy ze chyba za szybko urodze hihi.
4 jednak się obawiam . Synuś jest w ułożeniu miednicowym i jak to mój lekarz powiedział szlaki mam przetarte i sobie poradzę. Oczywiście nei będę ryzykowała zdrowiem dziecka i swoim dlatego z niecierpliwością czekam do terminu a pozostały jeszcze 2 miesiące.
Tak naprawdę dużo zależy od położnej . Ja trafiłam na świetne przy każdym porodzie fakt była oxy ... inaczej kto wie jak długo trwałoby rozmiekczanie szyjki...a tak oxy plus masaż i poszło.

Będze dobrze. Myśl pozytywnie . Ja przynajmniej się staram

Odnośnik do komentarza

Dzięki bo mnie ostatnio paraliżuje strach.Przed bólem,personelem który będzie znowu stawiał na swoim (w szczególności położna) i będzie narzucać mi pozycje.Natknelam się też ostatnio na jednym vlogu na coś o nazwie Gentle Birth( Łagodny Poród).Słucham sobie takich nagrań żeby trochę się uspokoić i zrelaksować.No i powiem że nawet działa.Kiedys stukalam się w głowę na hasło HIPNOPOROD a teraz stwierdzam że chyba spróbuję wszystkiego co tylko pozwoli mi się wyciszyć,uspokoić i w miarę zrelaksować podczas porodu,żeby przejść go nieco inaczej niż poprzednie - lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimowalili

Akemi a Ty nie będziesz miała kolejnej cesarka? Nie wiem może sobie coś z jakąś inną Akemi pomylilam która się tu udziela. Że miałaś cesarke i będziesz mieć znowu. Jak tak to o jakim stresie porodowym mówisz. Rach ciach na stół i po sprawie. Po co Ci wtedy jakieś techniki relaksacji skoro nie będziesz czuć skurczy i rodzić. Cesarski nie robi się w znieczuleniu bez bólu?

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimowalili

Aaaa to z jakąś inną Akemi pomylilam. Wiesz ja odczuwalam ból przy sn tylko około 15min na początku. I potem ból przeciskania się dziecka. Szczerze to Pikuś w porównaniu z tymi 15 minutami skurczy wywoływanych. Bólu przy szyciu żadnego. Zresztą tylko 2 szwy. Później tylko kilka dni trochę bolało. Takie ciągnięcie. Miałam zzo przy porodzie. Naprawdę polecam. Dużo mi to dalo bo jak się
Skurcze zaczęly to rozwarcia nic i robiło się 13h. Ja w tym czasie odpoczywalam i spałam. By odpocząć na najważniejsze. A tak to nie wyobrażam siebie gdybym 13h miała się męczyć. Potem bym przec nie miała sily

Odnośnik do komentarza

Kochana,jak ja ci zazdroszczę tego znieczulenia.U mnie wszystko odbywało się na żywca.Juz sprawdzałam i nic się nie zmieniło w okolicznych 6 szpitalach nie ma znieczulenia.Jak się tłumaczą z braku anestezjologa.Takze ten też się szykuje na żywca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...