Skocz do zawartości
Forum

moja historia


amamj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie dopiero zaczynam tutaj przygodę.
Kochani chciałabym wam przedstawić moją sytuację życiową i chciałabym uzyskać jakieś porady.
Otóż mam 26 lat nadal mieszkam z rodzicami i na dodatek pokój mam z siostrą 3 lata młodszą.
I Ojciec jest typem kontrolera i trochę dyktatora i mało mogłam fikać w liceum i czasem ściemniałam by jednak coś przeżyć w życiu typu domówka.
Po liceum skończyłam szkołę kosmetyczną i szłam w tym kierunku zawodowo potem miałam przerwę w zawodzie i jak znajdywałam prace to były one na miesiąc lub dwa i tak do dziś bo twierdzę że atmosfera w pracy i szacunek są najważniejsze a w każdym z miejsc pracy tego brakowało i niestety nie czułam się komfortowo, tylko wykorzystywana.
Ogłoszenia często są mylnie pisane i na rozmowie wychodzi że to praca w klubie nocnym itp. Jestem zmęczona takim wegetowaniem bo chciałabym zacząć dorosłe życie i mieć pracę która nie będzie wieki śmieciówką...
mieć stałą pensję to bym spłaciła zobowiązania, które mi depczą po piętach.
Chciałabym choć by wynająć z lubym mieszkanie mimo że on nie chce wynajmować ale może się skusi skoro nie zanosi się na kupno. Jesteśmy ze sobą 2 lata i w końcu mamy oboje właśnie udany związek, ale chciałabym by byśmy poszli o krok dalej, bo on wie że chciałabym by mi się oświadczył ale nie wymuszę tego jak jego była co była serio porąbana bo tylko na pokaz chciała to wszystko a jak był po studiach świeżo i bez pracy i nie chciał zamieszkać bo ona pracująca w kebabie by raczej nie utrzymała ich haha to go rzuciła a 2 miesiące po tym mnie poznał a jego tatę znałam z kursu na który uczęszczaliśmy wspólnie i próbował wcześniej coś zainicjować ale ja wolałam nie próbować bo byłam zaślepiona w innego gościa co miał mnie gdzieś wieczny student i do tego ja płaciłam za wyjścia na miasto...
Ale obecny jest naprawdę kochany i cieszę się że wziął numer od taty i się spotkaliśmy :)
no i tak minęły 2 lata i on wie że mi zależy na tym by założyć rodzinę ślub itd.
Ale no czasem jak poruszam te tematy to nie odpowiada na nie albo pytanie na pytanie albo zmienia temat a raz był moment że rozmawiał o tym sam z siebie też i się to skończyło. A przecież nie zakażę mu gry w czołgi..
Chciałabym byśmy stali się rodziną bym nie była tylko dziewczyną bo ile można? nasi rodzice po 2 latach się pobierali i mieli rodziny a ja nie mam nic :( On ma pracę faceci mają łatwiej i nawet w Urzędzie pracy ostatnio usłyszałam że teraz nie ma ofert dla mnie bo więcej jest dla mężczyzn. PORAŻKA
Mam dość patrzenia jak koleżanki koledzy mają śluby rodziny czy w moim wieku czy szybciej boli mnie to nie raz płaczę po nocach i modlę się lub pytam tego u góry czy w końcu coś mi się uda w życiu bo mam dość takiej wegetacji i udawania że wszystko w porządku. Szkoda że nikt nie umie mnie pocieszyć nawet mój zbytnio się nie wysila w pocieszaniu..
Mam bardzo proste marzenia odkąd skończyłam 18 lat zawsze marzyłam o własnej rodzinie jestem taką osobą co chce dać miłość , zawsze wysłucham doradzę. Lecz ciężko mi sobie pomóc. Gdy koleżanki pokazują mi swoje ciążowe usg to się wzruszam, gratuluję cieszę się z ich szczęścia cóż zawsze jest mi dane cieszenie się z cudzego szczęścia niż własnego...
Bardzo bym chciała pragnę bardzo zostać matką być kimś dla tej małej istotki być potrzebną, bo tylko one tak cudownie bezwarunkowo kochają. Jestem świadoma blasków i cieni macierzyństwa ale chcę tego.
Nie wiem kiedy to nastąpi... w lutym będę miała 27 lat , chciałabym mieć pierwsze dziecko max do 28 roku życia mimo że kiedyś mówiłam ze do 26...
Szkoda że innym łatwiej to przychodzi.
Gdy pytam mojego jaki jest twój długo terminowy i krótkoterminowy cel lub czy ma marzenia cele mówi nie wiem... Oczywiście jesteśmy w równym wieku.
Jak tu nakierować życie, siebie i chłopaka by jednak iść w dalsze etapy życia by nie żałować że za późno?!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...