Skocz do zawartości
Forum

Jaki materac najlepszy dla dziecka?


Rekomendowane odpowiedzi

Moje drogie Panie, mam dla was małe pytanie. Mianowice, czy materac może znacząco wpływać na jakość snu? Moja córeczka, bardzo często budzi się w nocy i na prawdę nie wiem dla czego. Gdy zobaczyłam temat tego postu, od razu wpadłam na to, że może winny jest materac? Jak myślcie? Jeszcze zastanawiałam się nad tym, że pościel może być z złego materiału i myślę nad zakupem pościeli bambusowej [reklama usunięta]. Mam nadziej, że pomożecie mi otrzeć do sedna problemu, bo już nie wiem co robić 😞

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Polecam raczej kupować nowy materac na każdym etapie życia dziecka. Dziecko w innym wieku ma inne potrzeby. Stary materacyk zawsze można sprzedać lub oddać. A jak szukacie czegoś dobrego to polecam modele od Hilding. Maja materacyki od małych - dziecięcych, po średnie - nastoletnie, aż do takich dla dorosłych.

Odnośnik do komentarza

Trudno nie zgodzić się z waszymi opniami. Nie ma nic bardziej cennego niż zdrowy sen. Dlatego tak ważne jest by zwrócić szczegółną uwagę podczas wyboru wyposażenia do naszej sypialni. W dzisiejszych czasach mamy z jednej strony duży wybór produktów jednak tych wysokiej jakości jest niestety kilka. Wygodny materac z pewnością da nam poczucie komfortu i doskonałą regenerację sił. Natomiast sprawy się lekko komplikują gdy mówimy o osobach posiadających alergie. Wtedy oszczędności odstawiamy na drugi plan i szukamy produktu z wysokiej półki. To samo dotyczy się pościeli [reklama usunięta] wyprodukowane z użyciem antyalergicznych materiałów. Syntetyczne wypełnienie zapewni pełną ochronę przed różnego rodzaju roztoczami.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...