Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość MałgorzataB

Problemy z zasypianiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MałgorzataB

Witam serdecznie
Ok kilkunastu dni mam problemy ze snem, od dłuższego czasu moje maleństwo przesypia już całe noce, a ja jakoś nie mogę się przestawić. Kładę się wcześnie, czasem nawet kolo 21, a najczęściej pół nocy nie przesypiam .Czy któraś z Was miała podobny problem i mogłaby mi coś polecić? Może coś naturalnego, ziołowego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MałgorzataB, branie tabletek, to nie rozwiązanie. Szukaj przyczyny. Z tego co napisałaś, to za wcześnie chodzisz spać. Pijesz kawę, mocną herbatę, energetyki? A może jakieś stresy się ciebie imają?

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche za wczesnie sie kładziesz chyba, tez bym nie zasnęła o 21.. Poczytaj sobie coś przed snem zeby zmęczyc oczy i unikaj komputera wieczorem bo światło monitorów rozbudza i przeszkadza w wydzielaniu jakichs tam substancji sennych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alinaso

Pierwszym problemem jest pora spania - 21 to zdecydowanie za wcześnie. Dobrym pomysłem jest książka przed snem albo długa relaksującca kąpiel lub prysznic. Musisz się przed snem rozluźnić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też miałam ten problem, ale udało mi się go w dużym stopniu rozwiązać, gdy zaczęłam stosować aromatorapię. Odpowiednio dobrane zapachy pomagają mi się zrelaksować przed snem i tym samym pomagają usnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze troche za wczesnie sie kladziesz i nie jestes wtedy jeszcze taka zmeczona? Albo sie czyms stresujesz? Przed spaniem mozesz sobie zrobic goraca kapiel i poczytac ksiazke - powinno Ci to pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...