Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2006 - chodźcie wszystkie, serdecznie zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Łucja83
no wreszcie zasnal.spi juz mi od 30 min.
agusiax on tak ostatnio ma ze niechc espac i raczej nie byl nie wyciszony bo jak wyjezdzalismy od mamy to ju marudzil ze zmeczenia...
...jesli chodzi o @ to ja tez dllugo czekalam na nia od czasu porodu:arf: po jakim czaie wy dostalyscie po porodzie?? bo ja po 9 mies.:surprised:
a poza tym ja jestem tez podminowana przed @ i to na maxa..wszystko mi przeszkadza iwszystko jest zle a co najlepsze to wtedy jak mnie nic nie boli to mam taaki zapal do sprzatania ze sama jestem w szoku... wkurza mnie wtedy brud okropnie:duren:
a jeszcze cos- agusiax ktore nalesniki ze zdjecia to twoja robota???:gotowanie:

wiesz,ze mam tak samo z tym sprzataniem do nocy moge na szmacie jezdzic:Śmiech:pewnie za 2 dni bede sprzatalą porzadnie.
i napiecie mam dzien przed @ lub na kilka godzin przed dzis mnie wzieło bo w nocy dostałam,
jeszcze M cos rano powiedział,ze musi malej w niedziele mleko robic,rozumiem ,ze chce odpoczac ale jak wybudzeni ze snu to wszystki nerwy siadaja,jeszcze ta @ pol dnia MNie trzymało,ale czułam sie okropnie,ze wszystko mi przeszkadza,jak sie odzywaja i jak sie nie odzywaja to tez zle.....Teraz juz Ok..przeszlo jak se pomysle to naprawde w tych dniach nie jest nam lekko i co najwazniejsze nie zaczynac z nami od rana,ale:duren: to ja tez jestem:out:

a nalesniczki to te zawijane w rulonik robiłam,zdjecia z neta wziełam bo nasze juz zjedzone były,wkupiłam sie w łaski domownikom,zjedli wszystkie

Odnośnik do komentarza

powiem ci dlaczego - ja uwielbiam gotować, to kiedyś była moja pasja ale odkąd urodził się Kubuś gotowanie uciekło na plan dalszy i teraz przede wszystkim staram się tego swojego niejadka nakarmić:yes:

a reszta rodziny to sobie coś z dań tradycyjnych wcina, najczęściej schabowe bo najszybciej:Nieśmiały:

ale tak mam zamiar poeksperymentować znowu w kuchni i szukałam inspiracji, tam wszystko takie pyszne, mniam:Śmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

monika4
powiem ci dlaczego - ja uwielbiam gotować, to kiedyś była moja pasja ale odkąd urodził się Kubuś gotowanie uciekło na plan dalszy i teraz przede wszystkim staram się tego swojego niejadka nakarmić:yes:

a reszta rodziny to sobie coś z dań tradycyjnych wcina, najczęściej schabowe bo najszybciej:Nieśmiały:

ale tak mam zamiar poeksperymentować znowu w kuchni i szukałam inspiracji, tam wszystko takie pyszne, mniam:Śmiech:

No to IKK dla ciebie byłoby dobre

Odnośnik do komentarza

Łucja83
ja tez poprosze- jesli moge:Oczko:

jedn przepis podaje robiłam z niego zamiast skrzydełek piersi z kury

Skrzydełka Ala KFC
Składniki:
- 4 skrzydełka kurczaka
- jedno jajko, - łyżka masła
- sól, curry, ostra papryka
- mąka, mleko, olej
- bułka tarta, płatki kukurydziane
Sposób przygotowania:
Skrzydełka moczyć około 45-50 minut w wodzie z dodatkiem soli
W między czasie wymieszać jajko z dodatkiem mleka i przypraw (curry, ostra papryka, sól). Ilość przypraw, jaką użyjemy zależy od naszego gustu i od tego jak ma być ostry kurczak. Na talerzu należy wymieszać mąką i bułką tarta w proporcji 1:3 z łyżka rozdrobnionych płatków kukurydzianych. Części ze skrzydełek, które nie mają mięsa wyrzucić, a pozostałe odsączyć z wody, Następnie w bułce tartej z mąką, a potem w jajku z przyprawami i na koniec jeszcze raz w bułce z mąką Pamiętaj!! Aby na kawałkach kurczaka było dużo panierki!! Następnie w wysokim naczyniu (Np. Patelni) rozgrzej olej z dodatkiem masła (nada to aromatu) I gdy tłuszcz bardzo się rozgrzeje, włóż do niego panierowane skrzydełka. Pamiętaj!! Oleju musi być tyle, aby mięso było całe zanurzone!! Smażyć do uzyskania złotawego koloru.

łucja skype musisz mi podac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...