Skocz do zawartości
Forum

Ubezpieczenia w szkołach


Gość Mo nika

Rekomendowane odpowiedzi

Co roku opłacam swoim dzieciom ubezpieczenie w szkołach. Wiem jednak, że rodzice ich rówieśników już z tego zrezygnowali. Niby koszt nie jest duży, ale może faktycznie to zbędny wydatek? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tej kwestii? Opłacacie dzieciom ubezpieczenia?

Odnośnik do komentarza
Gość Jolanta0909

To zależy od szkoły :) W podstawówce młodszego syna bezwzględnie wymagali opłacenia NNW lub dostarczenia dokumentu, że się takowe opłaciło np. samemu. Natomiast u corki w gimnazjum totalna samowolka. Ja ubezpieczam sama dzieciaki, może jest i drożej ale wiem, za co płacę.

Odnośnik do komentarza

~barbakanka
Opłacam, do tego dziecko ma od 3 lat wykupowane osobne ubezpieczenia a teraz zastanawiam się nad dodatkowym ubezpieczeniem nnw z PZU dla rowerzystów bo dzieciak szaleje rowerem aż miło

wow, czego to nie wymyślą - ubezpieczenie dla rowerzystów :) tak jak pisze Dziubala, ubezpieczenie nie jest już obowiązkowe - kiedyś pdoobno się straszyło, że jak się nie opłaci ubezpieczenia to dziecko nie doastanie świadectwa albo nie będzie mogło wyjeżdżać na wycieczki. Za radą wykupiłam dla chłopaków ubezpieczenie indywidualne a zastanawiam się też jeszcze nad tym zwykłym szkolnym :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...