Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

~matyldziek
Uh, a myślałam, że tylko ja się dziś tak źle czuje :( gardło zawalone, oddychać nie można... coś polecicie na przeziębienie?

Hej, dziewczyny gdzieś polecały tantum verde na gardło. Jest też cała gama leków prenalen jakie można w ciąży stosować, np pastylki na gardło, chyba jakies malinowe nawet.. co jeszcze... a oprócz tego to herbatka, koc i wolne od pracy :)

rodzę z Prenalen

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie przyszłe mamusie. Termin mam na 2 kwietnia. Mieszkam i rodze w Anglii. Zazdroszczę wam częstych wizyt kontrolnych bo tutaj łącznie jest ich w moim przypadku 5 z polozna plus 2 Usg. Jestem w drugiej ciąży. Ruchy maleństwa czuję juz od 16 tygodnia teraz sa zdecydowanie mocniejsze niz na poczatku

Odnośnik do komentarza

karola94 ja tak jakbw pierwszej ciazy poczułam ruchy malenstwa leżąc na wznak po przebudzeniu rano. W ciagu dnia tez czuje jak siedze lub leze. Na stajaco jeszcze sie nie zdazylo. Próbowałam sie wsluchiwac w siebie i tak mi sie zdawalo. Ale to pierwsze poranne bylo wyrazne i juz woedzialam ze to dzidek.

Odnośnik do komentarza

karisa kilka razy czułam coś dziwnego, co mi się wydawało w ogóle nie znane. Jakby delikatne puknięcia, ale pochwalę się jak poczuje konkret i bd pewna na 100%. Tak czy inaczej zazdroszczę i nie mogę się doczekać ruchów mojego :)

Hej bea ja też na wizyty chodzę prywatnie. 200 zł usg, wywiad i badania. Na NFZ nie zawsze jest usg i do dobrego lekarza trzeba zwykle długo czekać :\ a tak można nawet z dnia na dzień. Za prenatalne do 35 r.ż. trzeba płacić...

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13gywll0g5wiyl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...