Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Karolinatr dobrze Ci idzie! Już bliżej niż dalej ;-) a ja dopiero będę zaczynała 23 tc (liczę skończonymi tyg), no ale ja mam termin na 29.04 ;-) my z mężem idziemy na bal Sylwestrowy, do sali gdzie mieliśmy wesele. Mieliśmy nigdzie nie iść, w ostatniej chwili się zdecydowaliśmy. Wiadomo, wielkich szaleństw nie będzie, no ale wyrwiemy się trochę do ludzi, chociaż trochę mi smutno, że synek zostaje z dziadkami. Rzadko go zostawiamy... początkowo mieliśmy posiedzieć ze znajomymi u nas, ale odkąd pojawił się synek to zrobiła się straszna redukacja znajomych, to przy dwójce zostaniemy już całkiem sami, ale jakoś szczególnie nie jest mi przykro, podziękuję za takich przyjaciół...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, dzisiaj w nocy miałam okropne skurcze, a właściwie to nie wiem czy to skurcze bo brzuch twardniał ale ból był jakby nieprzerwany, tak jak na okres, ciężko opisać... W każdym razie nie dało się tego policzyć jako oddzielne skurcze. Do tego ból krzyża i dzidzia jakoś tak bardzo ruchliwa się zrobiła. I tak całą noc. Teraz dzidziuś też szaleje, a mało tego rano przy oddaniu stolca pojawiła się krew. Pewnie hemoroidy, o których nie miałam pojęcia. Nie wiem czy jechać do szpitala, strasznie jestem zestresowana tym wszystkim. Czy te bóle mogą być związane z hemoroidami? Jak myślicie? Jechać do szpitala czy jeszcze poczekać?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie od tygodnia wieczory to koszmar. Pojawila się na wierzchu moja cysta. Plakac mi sie chce nie.mogę chodzić ani sie umyc ani sikac bo musze ja dotknac a jest jak mandarynka miedzy nogami. Wszystko jest nabrzmiale i boli. Az mi niedobrze takie to oblesne. Wiedziałam ze bede musiala z nia walczyc w ciąży jak i w pierwszej mysalam ze dam rade. Juz sie nie moge doczekać porodu. Bede musiala mieć cc przez nia ale.niech cos z nia zrobią w tedy bo zwarjuje...

Odnośnik do komentarza

Narazie boli ale tym razem tak jak na okres, czyli podbrzusze i może trochę plecy. Skórczy nie mam, dzidziuś się uspokoił. Nospa nie pomaga i tak boli od rana bez przerwy. Póki co jeszcze zaczekam ale czuję że i tak trafię dzisiaj do szpitala;(
Mam nadzieję że to tylko moje ciało przygotowuje się do porodu a nie jakieś odklejenie łożyska itp.
Trzymajcie kciuki żeby przeszło.

Odnośnik do komentarza

Mnie tak w pierwszej ciąży bolało podbrzusze. Trwało to dwa dni i w końcu pojechałam na ip. Pierwsze słowa lekarza to było pytanie dlaczego dopiero teraz?! Na szczęście wszystko było ok a ból był spowodowany rozciąganiem macicy. To było koło 30 tc. Dlatego jeżeli cokolwiek Cię niepokoi to nie czekaj tylko jedz i sprawdź od razu.

Odnośnik do komentarza

Wzięłam paracetamol i przechodzi ale jak ból wróci to od razu jadę.
Cieszę się, że chociaż moja córeczka od czasu do czasu daje znać że jest i chyba wszystko u niej gra.
Nie mogę się doczekać aż przyjdzie na świat bo okres ciąży jest dla mnie okropny ...

Odnośnik do komentarza

weronika moja lekarka prowadząca powiedziała że spokojnie mogę SN. Ale jak byłam w szpitalu na izbie to pani doktor powiedziała że nie wchodzi w grę SN. Jeszcze będę miała konsultacje że znajoma lekarka w szpitalu.
Ale mam też kłucia w prawym boku więc też zakładam że więzadła i naciska na miesiąca który naciska na łożysko i mogę mieć takie plamki skrzep ki. Bo to minimalna ilość.
Ale nie powiem serce miałam w gardle.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlp07w522hu293.png

Odnośnik do komentarza

No i dotarłam do szpitala. Tak jak podejrzewałam muszę zostać kilka dni bo skróciła się szyjka macicy. Jednak niczego nie można lekceważyć. No i oczywiście przyczyną jest infekcja pęcherza z którą walczę od początku.
To Sylwester w tym roku udany;) szkoda mi tylko męża bo on biedny sam musi siedzieć;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...