Skocz do zawartości
Forum

dziecko karmione mm wysypka, krostki. alergia?


Rekomendowane odpowiedzi

Panie doktorze nie wiem już co robić. Pediatra jest mało zainteresowany, byliśmy na pogotowiu i też odeslano nas do domu. Moja córka skończyła właśnie dwa miesiące. Od drugiego tyg życia jest karmiona mlekiem modyfikowany. Początkowo było to Bebiko bo takim była dokarmiania też w Szpitalu. Niestety pojawiła się wysypka która później zmieniła się w taką jakby skorupke do twarzy. Dodatkowo córka strasznie ulewala, wręcz chlustala tym co zjadła. Pediatra początkowo mówiła że to trądzik niemowlęcy jednak po późniejszych objawach stwierdziła że być może jest to alergia i zmieniła mleko na Bebilon Pepti DHA. Córka meczyla się bardzo przy jedzeniu i przestała robić kupke. Lekarz zmienił mleko na Nutramigen LGG. Mała robi po tym zielone kupy a dzisiaj pojawiła się krew w kupce. Niewielkie ilości takie jakby niteczki. Obecnie nie ulewa ale po jedzeniu często jej się odbija i to polyka, ma łzy w oczach przy tym. Znowu pojawiła się wysypka na buzce z tym że nie wiem czy teraz nie sa to potowki bo jest ciepło. Proszę o pomoc. Umowilam się z córką na prywatną wizytę do dobrego lekarza pediatry alergologa ale wizytę mamy dopiero w lipcu, bo ze skierowaniem termin był dopiero na luty przyszłego roku. Proszę o pomoc. Martwię się. To moje pierwsze dziecko.

monthly_2017_06/dziecko-karmione-mm-wysypka-krostki-alergia_58554.jpg

Odnośnik do komentarza

Córka marudzi tylko o wyłącznie przy jedzeniu. Widać ewidentnie ze tę mleka jej nie smakują, sa gorzkie w porównaniu do wcześniejszego. Podczas jedzenia płacze. Na początku zje np 60ml, 80ml czasami tylko 30mli zaczyna płakać, wypychac smoczek językiem, wycinać się do tyłu a czasami zje od razu całą butelkę 120ml. Nie wiem czemu tak robi. Jeśli zje mało to biorę ja do odbicia i często po tym zjada resztę mleka albo jeszcze część. Dodam jeszcze ze zdarzało się że furczalo jej w nosku zwłaszcza po nocy ale nie wiedziałam czy to zalegajace mleko po ulaniu. Oczyszczam nosek aspiratorem. To tyle
Proszę o przeczytanie i odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...