Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Hity Mother&Baby 2017"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

W kategori produkt przyjazny mamie oddaje swój głos na Paczuszka Maluszka ponieważ jest to suuper rozwiązanie dla przyszłej mamy. Nie musi ona martwić się wyprawką dla swojego malucha jedynie wybraniem dogodnego zestawu, w paczuszkach znajdują się wszystkie niezbedne produkty dla niemowlaka :) suuper pomysł który w innych krajach funkcjinuje już wiele lat!

W kategori produkt przyjazny dziecku głosuje na poduszki PUFUF - suuper milutka , mięciutka poduszeczka, idealna dla dzieciaków i nie tylko! ;)

Gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza

Paczuszka Maluszka absolutnie najlepsza! To nawet nie jeden najlepszy produkt, ale caly zestaw. Pudelko zapewniajace dziecku bezpieczenstwo i komfort, ktore sa dla mamy najwazniejsze. Takie pudelka sa bardzo popularne w Finlandii, a ostatnio robia tez furore w USA, zmniejszaja ryzyko smierci lozeczkowej. Kompletna wyprawka stanowiaca dopelnienie pudelka super ulatwia zycie zajetej przyszlej mamie. Kupilam to Pudelko w prezencie dla siostry i bylo prawdziwym hitem jej baby shower. Teraz czeka na Lokatora

Odnośnik do komentarza

Produkt przyjazny mamie: zdecydowanie Paczuszka Maluszka! Dlaczego? Ponieważ jest wszystko! Każda młoda mama będzie zadowolona, znajdzie tam wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy dla dziecka. Bardzo fajna sprawa jak masz wszystkie rzeczy w jednym pudełku. W dodatku samo pudełko jest bardzo wygodne i przydatne. Naprawdę polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Ja może będę nudziarą ale z produktów 'Przyjaznych dziecku" głosuję na Katarek, który nie raz i nie dwa uchronił moje dzieci przez zapaleniem oskrzeli, płuc czy zapaleniem ucha.
Ponieważ jestem mamą trójki dzieci moim hitem w kategorii "Przyjazny mamie' jest "odplamiacz punktowy Yelp'. Baardzo przydatny!

Odnośnik do komentarza
Gość Aga Ambrożuk

Produkt przyjazny dziecku - to zdecydowanie pieluszka Mommy Mouse. Jest to nowoczesne, zdrowe, ekonomiczne i ekologiczne pieluchowanie maluszka.
Produkt przyjazny mamie - chusta, pomaga w codziennych czynnościach, dając dwie wolne ręce, a maluszek jest przy nas...

Odnośnik do komentarza
Gość MalaMi234

W kategorii produkt przyjazny mamie glosuje na "Paczuszke Maluszka". Zawiera wszystko co potrzebne jest zarowno mamie jak i maluchowi w pierwszych dniach zycia. Nie trzeba zawracac sobie glowy zakupami, mozna skupic sie na tym co najwazniejsze, czyli Maluchu:)

Odnośnik do komentarza
Gość Małgosia Małgo

W kategorii Produkt przyjazny dziecku głosuje na Komplet pościeli od memi, bo jest to wyjątkowy prezent jaki możemy dać dziecku, czyli spokojny i długi sen.
W kategorii produkt przyjazny mamie nie mam faworyta.
pozdrawiam
MM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...