Skocz do zawartości
Forum

Ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny.
Opowiem Wam moją historie, powieedzcie mi co o tym myślicie.
Staramy sie z mężem o trzecie dziecko (mam już 7-latke i 5-latka). Udało się już w pierwszym miesiącu, zrobiłam test najpierw zwykły superczuły 12 dni po owulacji - wyszedł pozytywny, potem poszłam na beta HCG z krwi - wynik 52,96. Ucieszyłam się bardzo.
W tym samym dniu (to był 26 dzien cyklu) zaczął mnie boleć brzuch i dostałam lekkich plamień - takich ciemno bordowych/brązowych. Nie przestawało mnie bolec wiec zadzwoniłam do swojego lekarza. Kazał mi przyjechać tego samego dnia. Na wizycie zobaczył wszystkie wyniki, zbadał mnie i zrobił USG, po krótym powiedział, że macica jest pusta!!! Po czym zaczał wyjaśniać, że to była ciąża biochemiczna, że poroniłam i że mam zrobić następnego dnia znowu beta HCG i zobaczyć czy urosło (to byloby akurat 48h po ostatnuim badaniu). Powiedział tez, że moze to być ciąza pozamaciczna, ale na dziec dzisiejszy napewno nie jest w zdrowej ciazy. Poryczałam sie, ale nastepnego dnia zrobiłąm badania - wynik 110!! Wzrosło o 100%. Zadzwoniłam do lekarza i mowie mu jaki mam wynik a on: "Hmmm to zrob jeszcze raz badania ale za 1,5 tygodnia i wtedy zobaczymy co bedzie. Ale nie miej zbyt duzych nadziei". Zgłupiałam. Na co nadziei, na ciążę?
Badania mam zrobic w najblizszy poniedzialek tj. 8.05. Nie wytrzymałam i zaraz 2 maja poleciałam do laboratorium - wynik HCG 660 po 96 godzinach od odtatniego. Znowu urosło, tym razem 600%. Czekam jeszcze do pomiedziałku na kolejne badanie. Ale co o tym myslec. Lekarz mi mowi o poronieniu, a hcg rosnie jak szalone.
Z tego co wiem przy ciazy pozamacicznej wzrosty sa minimalne albo skaczacy, ale nigdy tak mocno rosnacy.
Czy myslicie jest jest jakas szansza ze jednak jestem w ciazy?
Dziewczyny ja normalnie glupieje i szaleje z niewiedzy.
Wspomozcie swoim doswiadczeniem

Odnośnik do komentarza

Może idź po prostu do innego lekarza, najlepiej takiego, który ma dobry sprzęt usg oraz jest dobrym specjalistą, jeśli chodzi o to badanie. Na bardzo wczesnych etapach ciąży może nie być zbyt wiele widać na usg, szczególnie, jeśli sprzęt nie jest najwyższej jakości. Powodzenia, trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Gosia wedlug mnie jestes w ciazy i beta pieknie przyrasta. Wkurzaja mnie tacy lekarze ! Ty poprostu poszlas za wczesnie. Podobno przy becie okolo 1000 dopiero cokolwiek widac w macicy. Ja jestem w 7tc a wizyte pierwsza mam dopiero 8.05 tyle ze u mnie odpukac nie ma zadnych plamien. Wedlug mnie ten lekarz to jakis pala...t :D glowa do gory bedzie dobrze

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...