Skocz do zawartości
Forum

3 ciąża i 3 cc!


Rekomendowane odpowiedzi

Co do imion to jeszcze nie myślałam , ale mój mąż się ze mną droczy że chłopak to będzie Michał bo wie że nie chcę tego imienia bo mam wujka Michała który jest alkoholikiem i źle mi się kojarzy to imię. ;) także jak będzie chłopak to będziemy się kłócić :)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h2q6o1lbu.png][url=http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h2q6o1lbu.png[/img]

Odnośnik do komentarza

Na pewno napisze ! :D
Wszystko przed wami jak termin na grudzień :D
Ja chciałam córkę nazwać Ola... Ale właśnie mam taki problem jak Ty... Tyle że też wujka Olka ... I nie potrafilabymwolac Olus.. ( mieszkamy w jednym domu)
Mój mąż się nie zgodził też na Julka i koniec :p
Więc została Alicja :) znów reszta rodziny nie zadowolona :p
Ale będą musieli się przyzwyczaić :)
Aneta a masz już jakieś objawy??? :)

Odnośnik do komentarza

Powiem tak nie wymiotuje, ale strasznie mnie mdli, jestem wrażliwa na zapachy , czasem mam zgagę i zaparcia, no i jestem jakaś taka słaba ciągle bym spała a tu trzeba pracować :( fajnie że masz już końcówkę ciąży ale pewnie stresujesz się cesarką? a miałaś jakieś typowe zachcianki na początku?
ja jak bym miała wybór to bym chciała drugą córkę , ale wiadomo żeby zdrowe było :)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h2q6o1lbu.png][url=http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h2q6o1lbu.png[/img]

Odnośnik do komentarza

Ogólnie pierwszy raz miałam objawy ciążowe. Przede wszystkim piersi mi urosły!! Już miałam duży rozmiar bo " f " a od początku ciąży o 4 rozmiary większe. I bolały strasznie. Mdlilo mnie od zapachów ( szczególnie od mięsa ) , nie miałam ochoty na słodycze ( co się skończyło w 4 miesiącu . Potem to tylko słodycze dla mnie istniały )

A że cesarka... masakra... Budzę się w nocy spocona... Sni m się co noc cesarskie cięcie... Nie wiem jak można chcieć mieć CC .... To przecież koszmar.. jeszcze miesiąc.... Ale staram się myśleć raczej o małżeństwie :D nie mogę się doczekać :D jak zapewne każda z nas :p

Odnośnik do komentarza

Witam :)
Wszystko w porządku z mała. Jedynie co mnie martwi to że jest malutka... 35 tydzień a waga 1900 g
Chłopaki mieli ok 2500 !! ( W 35 tyg )
I mnie to martwi... Wizytę mam u lekarza 9-go maja... Wtedy dostanę termin cesarki.... Już się stresuje... Coraz bliżej... Blizna ok :)

Odnośnik do komentarza
Gość Majka8928

Witam... To była koszmarna noc.... Skurcze co 4-6 minut.. ból okropny... Aż do kręgosłupa.... Od godziny 20 ... Jakoś nie chciałam jechać do szpitala.. zostałam w domu. Ok 3 rano zaczęło ustępować. A ok 4 zasnęłam.
Zastanawiam się czy powinnam jechać do szpitala. Wiem że już po wszystkim.. chociaż boli mnie brzuch i szczypie blizn ( jakby od środka )
Pojechałabym do lekarza ale mamy 1-go maja.
Nie chce żeby bezsensu mnie tam trzymali przez tydzień.. a jak tam pojadę to napewno mnie zostawia... Boję się. Lada moment komunia syna..

Odnośnik do komentarza
Gość Majka8928

Mimo wszystko gratulacje!! Ja mam trzech chłopaków. Kochani moi. Są pomocni, pomagają mi ( chyba dlatego że jestem jedyną kobietą ) tuła mnie, są wrażliwi na moje źle samopoczucie itp . Zawsze mnie pocieszają. Ja się rozpłakałam jak usłyszałam że 3 syn. Ale jestem szczęśliwa :D wiadomo że zdrowie najważniejsze ale każda mama marzy o córci. A jak się bracia nazywają?

Odnośnik do komentarza

Byłam dzisiaj u mojego lekarza. Narazie wszystko dobrze ze mną i moim synkiem :)
Ale mój lekarz ma długi urlop i tak mnie pyta czy wytrzymam do 29maja bo do 28 maja ma urlop.
A ja mowie ze tak. A On :a skąd pani może to wiedzieć?
To jest pani 3 ciąża i 3 cc i do tego czasu może się wszystko zdarzyć ...
i nawet jak pani powiedzą inni lekarze że może pani nawet mieć 4, 5 cesarki to guzik prawda bo w tym czasie może pani coś się stać. Np macica pęknie lub krwotoku dostanie pani i musi pani przyjść wcześniej i zapisali mnie do innej babki na 24maja ..
i jeszcze jedno co mi mówiła , że to jest ryzyko duże bo nawet jeżeli wytrwa pani do 37tyg to może podczas cc dojść do komplikacji krwotoku czy też konieczność usunięcia macicy .. no i jak ja mam się nie denerwować. Wiem,że musi mi to mówić ale może w jakiś łagodniejszy sposób ehh Ci lekarze ...

Odnośnik do komentarza

Moja gin kiedy zgadzała się ma ciążę to przedstawiła mi te zagrożenia na zimno, podjęłam ryzyko, uwzględniając możliwość usunięcia macicy podczas cc,bo może die okazać że lekarze nie dadzą rady poszyć już jej. Ale sposób przekazania tych wszystkich nowinek jest bardzo istotna,fakt. Zolita, w którym tyg jesteś? Ja w 27. Na razie nic nie czuję blizny, biorę 2 x magnez b6 fortepianie,bo nie mogą występować skurcze, żadne.
Mi przed 2 cesarka idioci podali kroplówkę z oksytocyna i dlatego zaczęłam pękać. Teraz wybrałam mądrzejsza lekarke.

Odnośnik do komentarza

Axam Jestem raczej zaczynam 22tydzien. Mnie póki co to ino twardnieje brzuch ale nic narazie mnie nie boli tyle dobrze.
Ja nie biorę żadnego magnezu ale chyba kupię ;)
No mój lekarz też to tak na zimno zaczął mówić ... wiem że musi mnie ostrzec i dlatego zaczynam się martwić co będzie w 30tyg ...
Ja już i tak wiecej dzieci niechce więc nawet jakby usunęli mi macice to trudno i pogodzenia się z tym.

Odnośnik do komentarza
Gość Majka8928

Ja mam wizytę we wtorek.
Zolita27 myślę że będzie ok :)
Mi co chwilę wracają skurcze. ( Nie tak silne jak 1 go mają ) . Ale nie chce leżeć przez trzy tygodnie w szpitalu.. i narazie jest ok.
Ja się też od początku ciąży martwiłam... Bo tu zrosty, bo przy 3 CC dużo krwi straciłam, bo skurcze , bo lekarz ostrzega ... A jak dotąd wszystko ok :D mała się kręci , jakoś doczlapie :)

Odnośnik do komentarza

Zolita,mi moja gin mówiła bardzo dobitnie że w moim przypadku- podstawą jest nasycenie organizmu magnezem. Dlatego też nie pije kompletnie herbaty i kawy, przeszłam na Inke i inne napoje. Kiedy zapytałam cz na pewno ma to być Forte - magnez b6 -2x dziennie, czy nie za dużo,to mi odpowiedziała,że ewentualny nadmiar magnezu wyplukuje się z moczem, więc nie da się go przedawkowac. Taka ciążę przede wszystkim prowadzi się bez skurczy aż do cc. Nie zlecił Ci gin magnezu? Dziwne. Kup i bierz, bo skurcze mogą nam narobić krzywdę przy naszych skancerowanych macicach. Są już jakoś uszkodzone, dlatego wymagają specjalnego prowadzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...