Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Gosia, przy pierwszym też tak miałam... szał wyprawkowy i zastanawianie się jaki ten synus będzie ;) i nie moglismy sie doczekac ;) Teraz już wiemy jak to jest hehe ciesze sie spokojem i raczej szukam rozwiązań żeby bylo łatwiej i wygodniej ;)
Też mam mega ssanie, ale obiecuję sobie cały czas, że dzis kończy się urlop męża, weekend i jutro wracam do normalności ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam trochę ciążowych ciuchów z poprzedniej ciąży, więc teraz dużych zakupów nie muszę robić:) Kupowałam tak jak Justyna w H&M i C&A. Ale na szczęście w swoje jeszcze też się mieszczę.
Jeśli chodzi o zakupy dla dziecka, to jak się okaże, że chłopiec to prawie nic kupować nie muszę. A jak dziewczynka to pewnie zacznie się kupowanie maluśkich sukieneczek;)
Póki co jestem na etapie wybierania fotelika dla synka, bo już wyrasta z pierwszego.
Pozdrawiamy i miłego wieczoru życzymy:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/bhygue3.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez licze na to ze sil przybedzie bo pomimo tego ze nie mialam mdlosci itd to tylko sennosc i zmeczenie mnie dopadaly... a dom zapuszczony bo czlowiek mysli zeby tylko z grubsza ogarnac i do wyra... ja dzis tez stwierdzam ze za duzo miele buzika i od jutra musi byc normalnie. Teraz caly czas cos podjadam masakra cos sie chce mimo braku glodu. Dzis zakupilam pierwsza sukienke ciazowa Tosca rozowa z bialy kolnierzykiem :) ciekawa juz jej jestem.
Dobrej nocy dziewczyny :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Tez mam zaniedbany jak nie mdłości to brak sił żeby cokolwiek zrobić, ale wczoraj się śpielam i wysprzatalam kuchnie,umylam podłogi w całym domu i pojechałam z mężem i synumiem na zakupy eh i żałuję bo mogłam leżeć. Wieczorem myślałam że umrę nawet nie miałam siły palcem ruszyć, w brzuchu mnie zaczęło kluc,strasznie słabo się czułam i o 21 juz poszłam spać.
Ubrań typowo ciążowych nie kupowałam w pierwszej ciąży i teraz tez nie będę, chyba ☺ rodziłam w lipcu wie zakładałem letnie sukienki odcinanie pod biustem teraz będzie zima więcej w sukienkach nie pochodzę ale leginsy tuniki itd może dadzą radę. W środę wizyta u innego lekarza nie mogę się juz doczekać mam nadzieje ze będzie dobrze.
Wiecie że w czwartek jest noże ciało? Mnie wczoraj teściowa uświadomiła. Ciesze się ze będzie mąż miał wolne w pracy nie lubię siedzieć sama w domu.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dziś mam wizytę u gin i tak się zastanawiam czy mi zrobi usg bo to lekarz z NFZ i podobno są 3 refundowane usg w czasie ciąży. Czy wam rabin na każdej wizycie? Nie wyobrażam sobie wyjść z gabinetu i nie mieć pewności ze wszystko jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja też dziś mam usg . Denerwuje się bardzo mam nadzieję że wszystko ok. Nie lubię tego lekarza. Pamiętam jak robił mi usg w poprzedniej ciąży to cały czas gadał że jestem w grupie ryzyka bo po 30 i powinnam testy zrobić itd.
Niby ok ale to nie jest pewne i wo gole. Więc na samą myśl nie nie fobrze . Trzymajcie kciuki- wizyta o 16.30

Odnośnik do komentarza

Emma rozumiem Cie w 100%, moja od 2 tygodni sama już chodzi także piękne, fioletowe limo pod okiem zaliczone, ze 3 guzy i 2 szramy na policzku też, ale co zrobić, nie da się ruchu dzieci upolować we wszystkim :-P my płci też nie znamy, cały czas widzimy piękną pupę, 21.06 mam kolejną wizytę to może wtedy coś się dowiemy, jeszcze 24 robimy roczek córki także roboty masa, ale za to córcia od tygodnia wstaje dopiero 8/9 a nie 5/7 więc robi mamie wakacje więc dzień całkiem przyjemnie mija :-)

Mąż męczy żeby w lipcu kupić łóżeczko, materac i pościel, ale ja go hamuje, bo to za wcześnie, ubrań mam dużo po córce, ale jak będzie chłopiec to i tak coś trzeba będzie dokupić, wózek, bujak i fotelik mam po córce

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Siedzę i kwitne u ginekologa... jestem 9 ta. Nie ma zapisów, czasem to dobrze bo ma się gwarancję że przyjmie ale dziś... przegięcie :( w czwartek Boże Ciało i się babki zeszły ehhh
My mamy Baby Design Husky. Jest bardzo wygodny, ale nalezy raczej do tych cięższych wózków. Mieszkamy w domu, poza miastem wiec stawialismy na komfort jazdy. I faktycznie niczego bym w nim nie zmieniła. Nawet spacerowka jest super!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny dajcie znac jak po wizytach. Trzymam mocno kciuki za Was i Wasze dzieciaczki :*
Obiecalam dzis tyle nie jesc normalnie nie da sie ciagle cos do mordy wkladam :D
Co do wozka to nie mam pojecia co i jak ale i tak kupimy dopiero jak otrzymamy kase z pzu. Mysle ze kupie gondole uzywana a pozniej nowa spacerowke zeby posluzyla lepiej. Tyle ze z sama gondola ciezko bo gdzie nie patrze to 3w1 lub 2w1. Podoba mi sie quinny mood ale maz mowi ze musza byc na wiec 4 kulka... uzywke bm kupila 3w1 za 2tys tak mysle. Jeszcze jest troche czasu wiec sie zastanowie. Za tydzien mam prenatalne i juz sie zaczynam denerwowac i martwic :/ zycie...
A z ciekawostek afera nt mojej ciazy trwa w spolecznosci lokalnej heh

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Udało się już wrócić do domu i zjeść porządny obiad :) Placki ziemniaczane uwielbiam, pierogi i makarony też mniam mniam ale tego nie da się dostać w osiedlowym sklepiku ;) No więc... U nas będzie drugi siusiak. Maz trochę zawiedziony bo liczył na sisiorke, ja złudzeń nie miałam:) Teściowa ma pięciu synów;) I chyba będzie Ignacy. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Justna Ignas :) bardzo ladnie. Ja tez mysle ze bedzie chlopak. Najwazniejsze ze wszystko dobrze to sie liczy przede wszystkim

Wiecie co tak sie wkur...ilam ze sie poplakalam. Szykowalam mezowi kanapki a on jak gowniarz skradl sie za plecami i przestraszyl. Zdarzylo sie to juz drugi raz jakies zabawy sobie urzadza. Tak sie przestraszylam az sie rozplakalam i nawyzywalam chama... a teraz czytam o tych zabobonach typu znamiona, jakanie itp ;(

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Co do wózków to ja mam bebetto luca s-line, to w sumie to samo co Holland tylko design inny, ogólnie bardzo bardzo go sobie chwale, świetnie się prowadzi, wygodny itp, jedyny minus (to jak przy wszystkich niekubełkowych spacerówkach) to to, że pupa dziecku podjeżdża do przodu, ale poduszka motyl załatwiła sprawę, sama gondola świetna, mam zwykła parasolke kupiona na jakiś szybki wypad czy zakupy, ale bebetto nie zamienię na nic innego, jest ciężki, bo tak w całości to gdzieś koło 14kg, ale mi on stoi na dole przy wejściu na klatkę więc waga jako taka nie jest ważna taraz, gondole jedynie wnosiliśmy na 2gie piętro, ale dało radę :-) sąsiadka ma anexa, wizualnie bardzo ładny, mówi, że też się fajnie prowadzi, ale póki co to tylko gondoli używa więc nie wiem jak ze spacerówka, jak składa się ona razem ze stelażem tak jak Holland czy luca to brałabym to co bardziej Ci się podoba :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Justyna mamy xxi wiek! A ty jeszcze w zabobony wierzysz ? Wg tych które sie słyszałam gdzies mimochodem moje dziecko bedzie rude bo malowałam włosy, bedzie miało znamię bo sie oparzyłam tłuszczem (została mi blizna) bedzie niespokojnie bo byłam na ognisku i patrzyłam długo w ogień w dodatku bedzie sie jąkało bo juz kilka razy sie czegoś mocno wystraszyłam :D nie dajmy się gadaninie babć, bo na pleśniawki bedziemy używać moczu, nie bedziemy wychodzić z domu ani wieszać ubrań na dworzu do chrzcin :D chociaż moze ubranek i tak nie bedziemy wieszać bo bedzie grudzień :D jeszcze słyszałam ze jak dziecko sie zauroczy to na 3 zdrowaski do pieca :D to ta gorsza opcja, druga była cos o pluciu ale nie pamietam co :D
Ja jeszcze tydzień i wizyta, raz w miesiącu to stanowczo za mało :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...