Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sylwia13

podwyższone AST, niskie żelazo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwia13

Dzień dobry, proszę o pomoc. 10 miesięczne dziecko od 4 miesięcy ma podwyższone AST, obecnie 57,67. ALT w normie 16,94. Synek ma niskie żelazo - 48, otrzymuje od 4 miesięcy actiferol, słabo przybiera na wadze, obecnie waży 8,2 kg. Proszę o pomoc jakie badania wykonać, aby zdiagnozować w czym jest problem. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Wyniki przesłałam w drugim pytaniu, dołączyłam zdjęcie. Od pediatry otrzymaliśmy jedynie skierowanie do neurologa w związku z możliwym obniżonym napięciem mięśniowym i problemem z mięśniami, na co miał wskazywać podwyższony wynik AST... Dlatego szukam pomocy, sama nie wiem od jakich badań zacząć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Doktorze, w takim razie załamuje ręce. Takie wyniki są od 4 miesięcy... dziecko ogólnie jest pogodne, energiczne. Dziękuję za wszystkie informacje i nieocenioną pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, tak zrobimy. Czy po tych wynikach można określić, że dzieje się coś niepokojącego? Dodatkowo chcialabym zapytać czy przy tych wynikach są jakieś przeciwwskazania do lotu samolotem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...