Skocz do zawartości
Forum

Krostki na kolanach u dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , panie doktorze bardzo proszę o poradę , moja córcia ma 6 lat i od dwóch lat chodzi do przedszkola i od tego czasu zauważyłam u niej niepokojące krostki ( jakby pojedyncze pęcherzyki ) na kolanach , nasz pediatra przepisał masc , ktora niestety nie pomaga . Corka miała robione testy na alergie , okazało sie ,ze jest uczulona na jajko , wyeliminowałam je z diety tak jak lekarz nam nakazał ... miała robione tez badania ( pobieranie krwi - morfologia ) pediatra przekazał nam skierowanie na badanie USG tarczycy i powiedział , ze podejrzewa u niej niedoczynnosc tarczycy , wizyte mamy dopiero na 10 kwietnia , czy to mozliwe , ze ten objaw tej dziwnej wysypki na kolanach to z powodu tarczycy ? Dodam tylko jeszcze , ze na poczatku były one mało widoczne jednak z upływem czasu sie powiekszaja i jest ich wiecej ... bardzo prosze o pomoc za co z góry bardzo dziekuje i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Nie są to krostki rodzinne , pojawiły sie jakies 1,5 roku temu i utrzymuja sie i z upływem czasu widac , ze sie powiekszaja , bo na poczatku byly bardzo małe ... byliśmy juz u dwoch pediatrów , jeden lekarz powiedział nam , ze to prawdopodobnie alergia pokarmowa i przepisał masc , ktora nie pomogła ani troche ( hasceral ) , a dtrugi pan doktor zlecił te badania i dał skierowanie na badanie USG tarczycy , bo byc moze to sa objawy tarczycy ... kosmetyki zmieniliśmy na te do skóry suchej wrazliwej i atopowej ,poprawy tez niestety nie ma , jakie byly to takie sa

Odnośnik do komentarza

dzien dobry mam 13 lat i mam doslownie takie same krostki na kolanach i lokciach nie dawno mi sie zrobil pryszcz na kolanie jakby bardzo czesto robia mi sie takie male pryszczyki ale tera co mi wyroslo to az sie przerazilam. to wyglada ohydnie dookola czerwone jest jakby zolto zielono i ma taka kulke na srodku i to boli jak dotykam co mam robic bo sie boje?

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka

Cześć, od dzieciństwa mam takie łokcie i kolana, stwierdzono ze problem jest estetyczny i tyle, ale żadne kuracje nie pomogły, po moczniki to według mnie nawet gorzej, bo zaczęły swędzieć. Rzeczywiście mam niedoczynnosc tarczycy, która dała objawy po urodzeniu własnego dziecka 😉 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...