Skocz do zawartości
Forum

Nawracający kaszel i gorączka


Gość Mama 2.5 latki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama 2.5 latki

Witam jakiś czas temu córka miała kaszel odrywający się trwał Ok 2 tyg. podawaliśmy na przemian paracetamol i ibuprofen jakoś przeszło po 3 tyg. zaczęła znowu kaszleć i w dodatku gorączkować maksymalnie 38.5 mokry oskrzelowy kaszel i znowu paracetamol i ibuprofen oraz mucosolvan przez 3 tyg kaszel widać było ze bez zmian temperatura była 2 razy dzienne z 3 dniowa przerwa lekarz stwierdził ze virus i sama zwalczy nie podając nic płuca niby czyste węzły lekko powiększone i zaczerwienione oraz trochę opuchnięty język dziecko zaczęło gorączkować od poniedziałku temp.39.4 z samego rana była na wizycie u lekarza nic nie dostała mam podawać w dalszym ciągu paracetamol w nocy miała napad kaszlu przy którym zwymiotowała narzeka na ból nóg kolan rak i oczu białego nalotu niema w gardle lekarz stwierdził ze antybiotyku nie wymaga a jak prosiłam żeby może testy z krwi bo tak długo to trwa to stwierdzono ze nie ma potrzeby mieszkam w Anglii i ciężko tu o fachowa pomoc lekarska znalazłam Polska klinikę umówieni jesteśmy za 2 tyg na wizytę może jakiś inny lek byłby pomocny na ten nawracający kaszel z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...