Skocz do zawartości
Forum

niejadek


Gość mamamam

Rekomendowane odpowiedzi

ale proszę napisać więcej jakie próby karmienia i czym były podejmowane, od którego miesiąca życia, bo to trochę wydaje mi się niemożliwe żeby w ogóle dziecko nie chciało jeść nic oprócz mleka....ile dziecko waży jak się rozwija co pije oprócz mleka ewentualnie co jeszcze je jeśli cokolwiek.....jak państwo zachęcacie do jedzenia?

Odnośnik do komentarza

Więc mając rok może troszkę więcej jadł naprawdę fajnie i paróweczka na śniadanie i kanapeczka i ser żółty jajka dosłownie pochłaniał co tylko mu bym podsunęła, nastąpiła potem choroba zapalenie oskrzeli miał jeden antybiotyk potem drugi nie działało dostał zastrzyki one natomiast wywołały biegunkę wymioty gorączka był na tyle odwodniony ze szpital dwa tygodnie z przerwą 3 dniową nie chciał jeść ale wiadomo choroba robi swoje po jakimś czasie zaczął jeść i znowu choroba. po ostatniej chorobie nie chciał nic zaczęłam innej próby spowrotem jadł tylko jedzenie ze słoiczków teraz tylko je mogę otworzyć i wyrzucić. Kombinuję a to rosołek a to kotlecik chlebek z dżemem na wszystko jest NIE . Ucieka płacze , nawet zaczełam chować przed nim butelkę z mlekiem i mleko z nadzieją że może jak zgłodnieje to zje coś innego, nie przynosi to skutku. obecnie ma dwa lata waży około 12 kg wzrost około 86 cm jak się rozwija ? mówi bardzo mało kolejnym jednak problemem jest to że strasznie piszczy czy w zabawie czy w nerwach jest wieczny pisk tłumaczymy że trzeba być cichutko albo że nie wolno piszczeć to wtedy jest jeszcze większy wrzask. co do jedzenia zgłaszałam to wielokrotnie pediatrze jednak jak powiedziała że nie ma czym się martwić bo dobrze wygląda nawet w aptece była dopytać się co można maluchowi kupić to bierze multi sanostol jednak nie przynosi skutku

Odnośnik do komentarza

Moze przestan prosic a zacznij wymagac to juz taki wiek ze dzieci zaczynaja pokazywac swoje. Probuja rzadzic rodzicem. Ty sie martwisz a on tak robi bo ma taki kaprys. Moze aperizer podaj. To ze nie je tutaj nie jest spowodowane choroba lecz ma podloze natury wychowawczej. Lekarz Ci tu nie pomoze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...