Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Rose22

Bol brzuszka niemowlaka podkurczanie nozek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rose22

Witam. Moj synek ma 18tyg,strasznie bulgocze mu w brzuszku podczas jedzenia, placze, nie chce jesc w ciagu dnia. Jedynie zje przez sen i w nocy je co 3-4godz. W ciagu dnia nic praktycznie nie je. Podkurcza nozki, jest karmiony mlekiem modyfikowanym, bebilon pepti dha 1 poniewaz stwiwrdzono alergie pokarmowa.wyproznia sie raz dziennie lub raz na dwa dni. Prosze o odpowiedz, bardzo sie martwie,lekarz pediatra mowi ze tak to jest ze niemowlaki maja problemy z brzuszkiem i kazal przeczekac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rose22

Poza tym syn mial kolki, po ukonczeniu 12tyg jakby sie oslabily, ale problemy z brzuszkiem pozostaly. Ciagle mu sie odbija i burczy w brzuszku. Brzuszek raczej ma miekki. Strasznie marudzi nie oddaje gazow, ciagle mu sie odbija i czesto ulewa. Nie wiem czy to przez zabkowanie czy jednak brzuszek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy bedzie potrzebna zmiana mleka? To mleko zbytnio nie pomoglo, po zmianie wysypka zniknela ale do tej pory ma problemy z brzuszkiem nawet po bebilon pepti. Juz ponad 4msc sie meczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmienilam pediatre. Przepisala nam nutramigen egg1, kazala odstawic soczki, zupki i deserki, a takze kosmetyki z nivea. Mam skierowanie do alergologa. Mam pytanie odnosnie karmienia, czy zmienic juz teraz mleko na nutramigen egg1 czy jeszcze poczekac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie doktorze nadal bede walkowala problem z brzuszkiem mojego dziecka. Otoz syn wczoraj plakal okropnie, tak jak na kolki. Lecz kiedy skonczyl 12tyg przestaly go meczyc, bylo troche spokoju, a wczoraj znowu nieustanny placz. Podalam mu debridat, odstawilismy soczki i inne produkty przy rozszerzeniu diety,. Syn pije kedynie bebilon pepti i koperek, czym takie bolesci moga byc spowodowane? Zmoenic mam mleko na nutramigen egg1? Co ja mam robic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal sa. Pediatra przepisal nam masc na wysypke. Jeszcze nie uzywalam. Pomimo odstawienia soczkow i innych produktow wysypka nie zniknela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rose22
Zmienilam pediatre. Przepisala nam nutramigen egg1, kazala odstawic soczki, zupki i deserki, a takze kosmetyki z nivea. Mam skierowanie do alergologa. Mam pytanie odnosnie karmienia, czy zmienic juz teraz mleko na nutramigen lgg1 czy jeszcze poczekac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...