Skocz do zawartości
Forum

Wrzesniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Gość strawberry

Ja do tej pory też miałam problem ze współżyciem. Niechęć, zmęczenie i wręcz strach, że coś się stanie.

A co do ruchów, to fajnie, że już są, bo to jest taki naturalny wyznacznik, że wszystko jest ok.

Wadera28 szybkiego powrotu do zdrowia!

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Torika ja mam lozysko wysoko na przedniej scianie. Dlatego pewnie jak czuję ruchy to tylko z jednej strony z boku. Pośrodku nic.
A tydzień miałam taki- moze któraś wpadnie na to co mi jest bo ja naprawdę staję się psychicznym wrakiem.

Niedziela- plamienie
Poniedziałek - plamienie i szpital- badanie i usg ze ok

Wtorek moj gin- badanie i usg- ok

Środa krew w kaszlu !!!! Lekarz dal antybiotyk ryczalam dzien i noc przekonana ze mam raka płuc bo krwi bylo dużo!

Czwartek krew w kaszlu znowu ale plamienia nie było

Piątek- krew z nosa i plamienie
Sobota dziś- krew w kaszlu brak plamienia poki co.

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Oj kurcze Wadera ciezko jest powiedziec co to by moglo byc... moze zrob sobie morfologie? Moze masz malo plytek krwi, co moze byc spowodowane braniem antybiotyku i takie rzeczy wtedy sie dzieja bo krew jest rzadka ale to tak tylko sugeruje bo u mnie w rodzinie byl podobny przypadek ale wszystko dobrze sie skonczylo wiec glowa do gory!!!:)
Co do lozyska to tez mam na przedniej scianie, czyli poczekam sobie na ruchy maluszka bo to pierwsza ciaza:)

klz9df9h5n2a48bw.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv3e5exqmhg6oa.png

Odnośnik do komentarza

Wadera - a kazdy z lekarzy wie o wszystkich lekach ktore przyjmujesz? Moze to rzeczywiscie kwestia wplywu na siebie dzialania lekow :/
Zgodze sie co do plytek krwi - warto sprawdzic! Acard rozrzedza krew a w ciazy jest jej kilka litrow wiecej w organizmie!
U mnie krawienia z nosa w obu ciazach, lekarz wyjasnil ze naczynia w ciazy sa slabsze i latwo pekaja, stad zylaki w roznych czesciach ciala i mozliwe pekniecia naczyn rowniez w drogach oddechowych :(
Moja mama przy infekcji bakteryjnej krwawila z uszu i drog oddechowych, moze to to?

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza
Gość Jolablk.

Hej dziewczyny. U nas naszczescie sex jak byl tak jest. Nie ma przeciwskazan a ochota jest. Mezus wrecz jest bardziej napalony po piersi znow zrobily sie pelne. Poprzednim razem mi urosly do Rozmiaru DD ale po zakonczeniu karmienia przestaly byc pelne. Az mi bedzie tego potem brakowac. Bo wstyd przyznac ale sama sie nimi jaram ze teraz sa takie fajne. Ruchy juz czuje od tygodnia. Poprzednim razem w 16 zaczelam czuc ale wtedy nie do konca wiedzialam ze to ruchy. Teraz juz tego jestem pewna. Moj maluch dzis przytulal sie do brzuszka. I cos tam opowiadal dzidzi po swojemu. Az mi sie lezka zakrecila ze szczescia. Uczy sie wsumie 3 jezykow wiec Ogolnie malo mowi. Dzieci wielo jezyczne tak maja ze pozno zaczynaja mowic. A jak tam wasze dzieciaki reaguja na nowa sytuacje?

Odnośnik do komentarza

A jeszcze mam do was dziewczyny pytanko odnosnie uplawow, otoz jakies 3 tygodnie temu mialam grzybice ale wytepilam ją z pomoca ginekologa, zas ostatnio zauwazylam zolto-zielone uplawy, nie maja zadnego zapachu ani nic nie piecze ani nie swedzi..
Moze ktoras by mi podpowiedziała czy moze to byc cos powaznego? Czy moge spokojnie czekac do wizyty 22.03?
Mam bardzo dobry kontakt z moja mama i ona twierdzi ze ona takimi rzeczami sie nie martwila no chyba ze by zaczela plamic to by sie bala i jechala na IP.

klz9df9h5n2a48bw.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv3e5exqmhg6oa.png

Odnośnik do komentarza
Gość Jolablk.

Bejbus. Na odmiane zamiast grzybicy moze to byc infekcja bakteryjna. Jak sie martwisz to mozesz spokojnie zastosowac laktovaginal. Albo poczekac do wizyty. Jak nie powoduje to zadnego dyskonfortu. Z tymi infekcjami to norma w ciazy. Ja mam Gbs dodatni. Na koniec ciazy bedzie powtorka badania choc nwm po co. Skoro ten gbs juz w poprzedniej ciazy mialam. A tego sie chyba nie da wyleczyc I juz zawsze bede miec. Choc po porodzie mialam badanie to wtedy nie mialam gbs. A teraz znow mam. Moze mi antybiotyk przy porodzie wyleczyl a ja znowu sie teraz zarazilam

Odnośnik do komentarza

Mi pani gin narazie odradza przytulania się ... Mój mąż również ucieszony z biustu bo dość mi urósł :D o dwa rozmiary napewno hi hi :-)
Ja mam ino białe upławy.
No jak infekcja czy inne paskuctwo to uplawy mogą kolor zmienić. Mi puki co nic nie dolega :)
I mam nisko łożysko. I mówiła że powinno się podnieść i jeszcze ma czas ... zobaczę na wizycie za ponad tydzień :)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza

Badanie pod katem gbs (wymaz z pochwy i okolif odbytu) wykrywa paciorkowce ktore moga byc zagrozeniem dla dziecka w czasie porodu silami natury. W ostatnich tygodniach ciazy lekarz kieruje na taki wymaz, jesli jest dodatni matka i dziecko dostaja antybiotyk, takze luz :) Ja na poczatku zeszlej ciazy mialam, pozniej na koniec juz nie - taki dziwny twor

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza

Ogolnie czujè się juz lepiej. Ale strasznie się boję, że coś się maluszkowi stalo przez tą infekcje. Raz że mam te plamienia. Minimalne i tylko na papierze bo bielizna nawet czysta ale są. No i drugi dzien nie czuję ruchow maluszka. Tłumaczę sobie że od kaszlu moze inaczej sie ułożył i dlatego nie czuję nic. Czasem mnie oo bokach albo w szyjce ciągnie. Ciagle sie waham czy znowu po niecalym tygodniu jechac do szpitala. To moja 6 ciąża i dobrze mnie znają. Nie chce żeby w razie naprawdę pilnej potrzeby mnie zbagatelizowano.

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Myślę że masz przecież prawo do niepokoju tym bardziej, że są plamienia, więc ja bym dla świętego spokoju sprawdziła.Mnie też ciągnie dół brzucha i po bokach czasami, np. dzisiaj. Też już się martwię bo sama nie wiem czy to co czuje to są ruchy czy nie i raz je czuje a raz nie, może to też przez te łożysko na przodzie...do lekarza dopiero w przyszły poniedziałek a ja też już bym najchętniej sprawdziła czy wszystko ok. Zdecydowałam się na zakup detektoru tętna, może to mi pomoże opanować nerwy trochę.

https://www.suwaczki.com/tickers/16udskjojdz05qpj.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jak tam brzuszki?:) byłam w piątek na wizycie i miałam nadzieję na usg szkoda ze nie miałam. Dopiero 22.03 bede miała genetycenę. Wadera powiem tylko ze jeżeli do jutra nie będziesz czuła ruchów dziecka to idź do lekarza. Lepiej się upewnić ze wszystko ok niż siedzieć w domu i zmartwienie się czy nic dziecko nie jest!! Sam stres źle wpływa na dziecko. Powiem na swoim przykładzie pierwsza ciąża cały czas się stresowałam, chodziłam nerwowa, chorowałam dużo przeżyć przez 9 miesięcy. .. córka urodziła się zdrowa a przynajmniej tak się wydawało... mam córkę z odłamem autyzmu delikaty i nikt by się nie spodziewał tylko specjaliści poznają ze jest coś nie tak. Dla zwykłych ludzi ona jest poprostu niegrzeczna. A tak nie jest...

Odnośnik do komentarza

Poprostu nie radzi sobie z wysokimi dźwiękami nawet zaczyna płakać jak ktoś mówi głośno. Do tego nie patrzy w oczy nie przytu lat itp. Ma problemy z wymowa, wiem ze gdy byłam w ciąży ten stres wykończył mnie i moje dziecko. W drogiej ciąży powiedziałam sobie ze włączam OLEWATOR!!!!!!! Jeżeli coś mnie martwiło szłam do lekarza i pytałam. Jak ktoś mi działał na nerwy mówiłam wprost ,,odczep się,, i nie przyjmowała się głupota mi w stylu Co będzie jak nie ugotuje obiadu? Mąż raz na jakiś czas może zjeść kantyki! !!:) syn urodził się spokojny zdrowy uwielbia przytulanie jest zupełnie inny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...