Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewelcia16

Zmiana mleka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelcia16

Witam.moja córka za tydzień skończy 3miesiące i od początku karmie ja mlekiem modyfikowanym z powodu braku pokarmu na początku jadła bebico i w sumie wszystko byłoby ok gdyby nie mega twarda kupa dosłownie kamienie więc gdy zaczął się płacz i prezenie w obawie przed kolkami po konsultacji z położna zmieniłam mleko na bebico comfort i tu zaczął się kolejny dramat mega ulewanie mała codziennie tak mocno się krztusiła że w finale gdy tylko zjadła i zaczęło jej się ulewac zaczynała ze strachu płakać.wybrałam się do pediatry i ten polecił zmianę na bebilon comfort.początkowo wszystko było ok ale teraz mamy problem z kupa zielona kupa co 2-3dni wielka że pampers nie ogarnia smrod masakra, do tego śmierdzace baki które czasem przychodzą z łatwością a czasem niunia mocno się męczy żeby piernac (dodam że cały czas dostaje ESPumisan i probiotyk )początkowo problem z ulewaniem ustąpił natomiast teraz po ponad mc stosowania tego mleka ulewanie powróciło w dodatku malutka prezy się że aż siada albo wygina jak struna, poplakuje a ostatnio w trakcie snu kreci główka na prawo i lewo.jakby tego wszystkiego było mało od wczoraj pojawiła się czerwona wysypka w koło ust.już sama nie wiem co robić na moje oko to mleko się nie nadaje czytałam dużo opinii i zastanawiam się nad zmianą mleka na Nan tylko znowu jakie specjalne na kolki czy wybrać podstawę?proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewelcia16, częsta zmiana mleka nie służy dziecku. Jeśli są problemy z qpami, ulewaniami, a rady pediatry nie pomagają, to skonsultuj się z alergologiem.
Zielone qpy mogą wskazywać na alergię na białko krowie, jeśli nie dotrzesz w szybkim terminie do alergologa, to zasugeruj pediatrze zmianę mleka na takie, które nie zawiera białka krowiego np. Bebilon Pepti czy Nutramigen.
Wysypka wokół ust może być z uczulenia, ale też ze ślinienia się. Pilnuj by córeczka miała suche usta i smaruj wokół warg choćby Alantanem czy Nivea SOS.
Probiotyk zmień na inny, bo może jej zwyczajnie nie służyć.
Trzymajcie się dzielnie.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...