Skocz do zawartości
Forum

Październiczki 2009


żabol22

Rekomendowane odpowiedzi

aldonka23
Oleńka
AnnaWF

Witam witam! A ja musze sie przyznać, że stan moich piersi mi sie bardzo podoba. Standardowo noszę 75B czyli kiepsko...:36_2_18:
No a teraz z dnia na dzien jest coraz lepiej.
Mężulek jest zachwycony!!!!:yuppi:

Witam!Ja też jestem zachwycona:)Tak jak Ty Aniu nosiłam 75B ale teraz kupiłam sobie 75C:yuppi: fajnie:)

mnie też już super urosły a to początki dopiero...M zachwycony:yuppi::yuppi:
już je łapie!!!!!!!!!
w 1 ciąży z 75B przeszłam na 80C !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ulala szczyt moich marzeń bo ja noszę 75B, malutkie mam cycorki!!

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Justyś
aldonka23
Oleńka

Witam!Ja też jestem zachwycona:)Tak jak Ty Aniu nosiłam 75B ale teraz kupiłam sobie 75C:yuppi: fajnie:)

mnie też już super urosły a to początki dopiero...M zachwycony:yuppi::yuppi:
już je łapie!!!!!!!!!
w 1 ciąży z 75B przeszłam na 80C !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ulala szczyt moich marzeń bo ja noszę 75B, malutkie mam cycorki!!

mnie po końcu karmienia też się zmniejszyły.....zostały roszkę większe niż na początku ale nie tak duże....

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Justyś
a długo piersią karmiłaś?

8 miesięcy....potem już nic nie miałam mleczka....wszystko wyjadł głodomorek:)
karmiłabym dłużej ale nic już nie było...

hihi, to i tak dobrze że udało ci się przez 8mies karmić!!! Niektórzy w ogóle nie karmią!! Ciekawe jak będzie w tej ciąży i z karmieniem Twoim!!!
Ciekawe jak twój synek na malutka dzidzie zareaguje?

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Justyś
aldonka23
Justyś
a długo piersią karmiłaś?

8 miesięcy....potem już nic nie miałam mleczka....wszystko wyjadł głodomorek:)
karmiłabym dłużej ale nic już nie było...

hihi, to i tak dobrze że udało ci się przez 8mies karmić!!! Niektórzy w ogóle nie karmią!! Ciekawe jak będzie w tej ciąży i z karmieniem Twoim!!!
Ciekawe jak twój synek na malutka dzidzie zareaguje?

jeśli będę miala mleczko to będę karmiła....zawsze się na mleczku zaoszczedzi kupnym...

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Oleńka
OKI,uciekam,będę później:36_33_2:
muszę się chyba przespać,bo oczy mi się kleją,obudziłąm sie dzisiaj o 5 na siusiu i zasnąć nie mogłam,więc sobie teraz odbiję:no1:
Buziaki dziewczynki:*

Pa pa Oleńko....ja też idę się ubrać i do sklepu marsz....:8_1_222:

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Justyś
aldonka23

8 miesięcy....potem już nic nie miałam mleczka....wszystko wyjadł głodomorek:)
karmiłabym dłużej ale nic już nie było...

hihi, to i tak dobrze że udało ci się przez 8mies karmić!!! Niektórzy w ogóle nie karmią!! Ciekawe jak będzie w tej ciąży i z karmieniem Twoim!!!
Ciekawe jak twój synek na malutka dzidzie zareaguje?

jeśli będę miala mleczko to będę karmiła....zawsze się na mleczku zaoszczedzi kupnym...

Pewnie! To moje pierwsze malenstwo ale tez nie wyobrazam sobie inaczej. Po to matka natura tak wszystko skonstruowała żeby z tego korzystać. Przeciez karmienie to i dla nas jest lepsze. Szybciej sie macica zwija, szybciej sie chudnie...:yuppi:A i maluszek ciągnie wszystko co najlepsze!
Same korzyści

http://www.suwaczek.pl/cache/e87b98cf69.png

http://www.suwaczek.pl/cache/8cb5d0cb4a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7a700c8404.png

Odnośnik do komentarza

Justyś
aldonka23
Oleńka

Witam!Ja też jestem zachwycona:)Tak jak Ty Aniu nosiłam 75B ale teraz kupiłam sobie 75C:yuppi: fajnie:)

mnie też już super urosły a to początki dopiero...M zachwycony:yuppi::yuppi:
już je łapie!!!!!!!!!
w 1 ciąży z 75B przeszłam na 80C !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ulala szczyt moich marzeń bo ja noszę 75B, malutkie mam cycorki!!

Jejku to ja już zaczynam się bać jak ja mam normalnie 75 DD, to co będzie później? Szok. Fakt , że boleć to mnie bolą okropnie przybrać też przybrały bo mi wylewa się już ze stanika.

http://www.suwaczek.pl/cache/5645684f3a.png

Odnośnik do komentarza

czesc mamuski
Kasiula oby szybko mdlosci i wymioty daly ci spokoj!!! i daly cieszyc sie ciaza
widze ze rozmawiacie o biuscie u mnie tez juz sie wypelnia, w 1 ciazy tez z 75b skoczylo na 80c a po karmieniu ( 9 miesiecy ) spadly spowrotem na 75b niestety troszke kiepsko wygladaly, ale tez zamierzam karmic

bylam dzisiaj na badaniach krew, mocz i usg - przeziernosci jeszcze niezrobila bo dopiero dokladnie bedzie 9 kwietnia, ale wszystko jest oki dzidzia rosnie, tak slodko machala rączkami - ech drugie dziecko a i tak jest wrazenie niesamowite i sie poplakalam jak uslyszalam serduszko, M wszedl ze mna ale Wera troche sie wystraszyla wiec wyszli i nie zobaczyl. Niestety do 20 tyg zero seksu...
a z przychodni jestem mega zadowolona, a wogole niewiedzialam ze takie zasady sa co do badania na hiv ale to bardzo dobrze.

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Kasiula31
Oleńka
OKI,uciekam,będę później:36_33_2:
muszę się chyba przespać,bo oczy mi się kleją,obudziłąm sie dzisiaj o 5 na siusiu i zasnąć nie mogłam,więc sobie teraz odbiję:no1:
Buziaki dziewczynki:*

Zazdroszczę Ci Oleńko. Ja od 4 rano wymiotowałam a teraz siedzę w pracy i wyczekuję tej 15.30.:Płacz:

Kasiula Ty to naprawde idź na zwolnienie,chociaż ze 2 tyg. bo sie wykończysz:16_3_204:
Pozdrawiam cieplutko:36_33_2:

Odnośnik do komentarza

Paulii
Nefretete to super ,ze wszystko w pozadeczku oby tak dalej !!
zastanawiam sie czy jest sens robic badania prenatalne skoro moj lekarz powiedzial ,ze nie widzi takiego sensu bo wszystko jest ok... jak myslicie ?

Ja też myślałam o badaniach prenatalnych,ale jeszcze nie pytałam lekarza. W ogóle to się zastanawiam,czy nie trzeba za nie płacić.Tzn.jeśli lekarz Cię skieruje to chyba nie trzeba,ale w innym przypadku (kiedy sama chcesz zrobić),to już chyba samemu trzeba koszty ponieść.Słyszałyście coś o kosztach takich badnań??????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...