Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wtorkowo.
Właśnie wróciłam ze sklepu. Wieje, jakby jakaś cholera sie powiesiła. Do tego przedtem padał deszcz, a potem śnieg:Kiepsko:

Mańka je bebilon pepti i zastanawiam się czy nie zmienić jej na nan ha. Emil jak już go dokarmiałam to na nim jeychał i nie było żadnych szopek.

Idę do kuchni. Może zrobię te rogaliki, bo chyba wszystko kupiłam. Tylko jeszcze przepis muszę znaleźć.

Odnośnik do komentarza

anulka podoba mi się ta łeba, zapomniałam dodać, że skupiam się raczej na szczecińskim, z Wrocka mamy najbliżej i zależy mi na jakiejś malutkiej miejscowości

monia spróbuj tego nana, chociaż nie wiem czy Melcia nie za malutka i nie powinnaś jej tym bebilonem paść aż do roczku

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie.
Rogaliki wyszły..............każdy w innym kształcie, ale pycha. Zrobiłam z konfiturą, ale że zabrakło to resztę zrobiłam z jabłkami, tymi z lidla do szarlotki. Pychota.
Monika jak ją chyba tak do roku przetrzymam na tym bebilonie to zamiast chodzić będzie się toczyła, bo tak sobie pomyślałam, że to może od tego mleka taka jest.

A ja dzisiaj czepliwa byłam i wszystkim się dostało z wyjątkiem Kamila, bo późno wrócił z robot, najadł się i zadekował u siebie. Więc nie zdążyłam:lol:
Pewnie jutro dostanę @:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Anulka
Monia38

Pewnie jutro dostanę @:Śmiech:

ja na szczęście z tych co całe karmienie maja spokój z @ :Śmiech:

Anilka jak karmiłam Emila to półtora roku miałam luzik od @. Nawet lekarz był w szoku, że tak długo nie mam.:Śmiech:
A teraz na flasi to już miesiąc później zostałam nawiedzona, ale teraz cosik mi się przesunął i już miała schizo, bo przecież wiatropylna nie jestem a tu @ jak ni ma tak ni ma. Ale już wiem że będzie:lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...