Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

dopiero dotazlam bo nasz trzylatek sobie zazyczyl zeby z nim grac :)
ale juz spi
a u nas to Natanek potrafi spac od 15stej do 18 a wieczorem o 21 do lozka i bez slowa :)
dziubala, zapytaj z ciekawosci :) o nazwisko

kurcze no ja tez bym proponowala wprowadzenie jednego warzywa a jesli juz dwa to choc najzwyklejsze ziemniak/marchewka

ann, no kurde, niewymagajaca jestes; wklad do mopa!!!

monika, dobrze ze go uczysz jakiejs regularnosci, malymi kroczkami ale do przodu, kiedys sie uda :)

Odnośnik do komentarza

JESTEM JESTEM

Miki miał dzisiaj dwa ataki histerii...jestem wykończona, obiecuję, że jutro więcej popiszę i poczytam co naskrobałyście...

a oto efekty zajęć ZPT:

"jesień w górach" namalowana przez mojego synka dostał wytyczne, że ma zamalować wszystko co białe na kartce

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/medium/DSC03676.JPG

a to wycinałam ja, bo Miki chciał i słonko i chmurki i stateczek...Miki za to naklejał to na kartce i smarował klejem

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/medium/DSC03679.JPG

Odnośnik do komentarza

Jejku, Maciuś znów ulał (a może zwymiotował) :(. Dzwoniłam do lekarza w sprawie tych wymiotów Maćka (bo to już chyba piąty raz dzisiaj :(), bo nie wiem czy można dać tylko picie czy mogę zaryzykować i dać mu butlę. Lekarka powiedziała, że jak powtórzą się te wymioty to mamy jechać do szpitala :oh:, bo już kilka razy się powtórzyły a i pampek jest prawie suchy, co może oznaczać odwodnienie :Smutny:. Rany, mam nadzieję, że to nie jest konieczne, bo ciemiączko jest ok, Maciuś jest spokojny, pogodny i ładnie śpi :Smutny:. Mam nadzieję, że już nie zwymiotuje do rana...

Odnośnik do komentarza

Ann – K słabiutki, połoĹźył się znĂłw po kąpaniu Maciusia, mam go obudzić jak będę szła spać Ĺźeby Maciek nie został sam. Qrcze, ale jestem w kiepskiej sytuacji, bo do rana nie wytrzymam bez spania, a nie chcę teĹź budzić K skoro tak Ĺşle się czuje :Smutny:
Chcę żeby był już ranek i żeby K i Maciuś czuli się ok.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Jejku, Maciuś znów ulał (a może zwymiotował) :(. Dzwoniłam do lekarza w sprawie tych wymiotów Maćka (bo to już chyba piąty raz dzisiaj :(), bo nie wiem czy można dać tylko picie czy mogę zaryzykować i dać mu butlę. Lekarka powiedziała, że jak powtórzą się te wymioty to mamy jechać do szpitala :oh:, bo już kilka razy się powtórzyły a i pampek jest prawie suchy, co może oznaczać odwodnienie :Smutny:. Rany, mam nadzieję, że to nie jest konieczne, bo ciemiączko jest ok, Maciuś jest spokojny, pogodny i ładnie śpi :Smutny:. Mam nadzieję, że już nie zwymiotuje do rana...

Dziubala, zobacz w pieluchę na jajeczka...jak sa suche to jest oznaka odwodnienia u chłopców...Mikusiowi zawsze w pieluchę zaglądali...i dawaj mu po łyżeczce picia może...co 3 minutki tak...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...