Skocz do zawartości
Forum

Czy test ciążowy może się pomylić?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny!
4-go maja miałam ostatni raz okres. Miesiączki miałam zawsze nieregularnie, czasem cykl trwał 25 dni a czasem 35. 8-go czerwca zaczęłam się niepokoić i zrobiłam test. Wyszedł negatywny, po 48h zrobiłam kolejny i też nic. 20-tego przyjechałam do rodziców od siebie gdzie mieszkam z narzeczonym i mama wysłała mnie do apteki. Ponoć miała przeczucie... i owszem nie minęło kilka sekund a tam dwie kreski. Jestem umówiona prywatnie do ginekologa ale dopiero w piątek i to czekanie mnie męczy, dodam że dzień wcześniej za nim się dowiedziałam piłam alkohol a w nocy spałam nie całe 3h. Mam bóle w podbrzuszu nasilają się w nocy i powiększone nabrzmiałe piersi, które bolą przy dotyku. Boję się że pójdę do ginekologa i się rozczaruje a dzięki mojej mamie cała rodzina wie że spodziewam się dziecka.

Odnośnik do komentarza

Miałam tak samo nieregularne cykle. Mało kiedy testy mylą się w tę stronę. Jeżeli wyszły dwie kreski, to najprawdopodobniej ciąża jest. Alkoholem się aż tak bardzo nie przejmuj. Ja też piłam nie wiedząc, że jestem w ciąży i to kilka razy, bo pierwszy test u mnie też wyszedł negatywny. Na samym początku dziecku raczej nic nie grozi. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...