Skocz do zawartości
Forum

planuję dzidzię- start styczeń 2009!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Paulii
witam was moje drogie Ewus jak samopoczucie ?? Justys minely Ci bole brzuszka?? ja dzis mialam zabiegany dzien musialam wstac o 6:30,a jutro musze wstac o 5:30 bo obiecalam tesciowej ,ze pojade z nia na gielde kwiatowa...

wiesz co nie miałam w ogóle przez cały dzień a teraz jak po spacerku wróciłam do domciu to czuję kucie z lewej strony! nie cały czas tylko jakby skurcz i kilka sek i koniec. hmmm zastanawiam sie czy to na pewno od macicy powiększającej się....
co do giełdy kwiatowej to ja jede po 10 pokupować kwiatuszki na balkonik do tych!! już się nie mogę doczekać!!

Odnośnik do komentarza

Jula22
Pauli no to faktycznie wspołczuje ci! ale dasz sobie rade:) wiesz ze z tesciowa nie wolno zadzierac hihi ;)

heheh święte słowa,
a ja obiecałam że pójdę z moją szwagierka z ranka( ma 3ke dzieci), najmłodszej 2 mies. jestem chrzęsną, odprowadzić synka do przedszkola, a potem z córkami na rehabilitacje zeby jej troszkę pomóc bo ok 9 rano ta mała ma swoja pore na karmienie a z 3 wyruszyc takich brzdąców to na prawe wyczyn!!

Odnośnik do komentarza

Jula22
no Justynko no to masz nie lada wyzwanie:) ale dasz sobie rade:) przyzwyczajaj sie:)

przyzwyczajona do nich to ja jestem, bo ciągle jestem z nimi jak mam wolne albo oni u mnie, to ich z przedszkola odbieram, a jeszcze od siostry męża jest 2 i na prawdę codziennie sie widujemy teraz na spacerkach 5 dzieciaków i moje 6-te w drodze!

Odnośnik do komentarza

Justyś
Jula22
no Justynko no to masz nie lada wyzwanie:) ale dasz sobie rade:) przyzwyczajaj sie:)

przyzwyczajona do nich to ja jestem, bo ciągle jestem z nimi jak mam wolne albo oni u mnie, to ich z przedszkola odbieram, a jeszcze od siostry męża jest 2 i na prawdę codziennie sie widujemy teraz na spacerkach 5 dzieciaków i moje 6-te w drodze!

Noo ja tez uwielbiam dzieciaczki!! moja przyjaciolka ma synka 2letniego Jasia i jest przekochany:):) mam nadzieje ze ja juz nie dlugo bede miec dzidziusia pod serduszkiem:)

Odnośnik do komentarza

Jula22
Justyś
Jula22
no Justynko no to masz nie lada wyzwanie:) ale dasz sobie rade:) przyzwyczajaj sie:)

przyzwyczajona do nich to ja jestem, bo ciągle jestem z nimi jak mam wolne albo oni u mnie, to ich z przedszkola odbieram, a jeszcze od siostry męża jest 2 i na prawdę codziennie sie widujemy teraz na spacerkach 5 dzieciaków i moje 6-te w drodze!

Noo ja tez uwielbiam dzieciaczki!! moja przyjaciolka ma synka 2letniego Jasia i jest przekochany:):) mam nadzieje ze ja juz nie dlugo bede miec dzidziusia pod serduszkiem:)

na pewno się uda! najważniejsze że maż chce!!teraz tylko działać i czekać na owoc!

Odnośnik do komentarza

Justyś
Jula22
Justyś

przyzwyczajona do nich to ja jestem, bo ciągle jestem z nimi jak mam wolne albo oni u mnie, to ich z przedszkola odbieram, a jeszcze od siostry męża jest 2 i na prawdę codziennie sie widujemy teraz na spacerkach 5 dzieciaków i moje 6-te w drodze!

Noo ja tez uwielbiam dzieciaczki!! moja przyjaciolka ma synka 2letniego Jasia i jest przekochany:):) mam nadzieje ze ja juz nie dlugo bede miec dzidziusia pod serduszkiem:)

na pewno się uda! najważniejsze że maż chce!!teraz tylko działać i czekać na owoc!

Dziękuje!!

Odnośnik do komentarza

witam moje drogie ::): ja czuje sie rewelacyjnie dzis wstalam o 5:30 pozniej pojechalam po tesciow i na gielde kwiatowa nakupilysmy sadzonek i pozniej w ogrodku kopalysmy ale bylo warto teraz caly czas mi sie mordka smieje jak patrze na moj ogrod :D
Ewus Twoje malenstwo wyczuje najlepszy dla siebie moment i pojawi sie na swiecie zobaczysz wiec spokojnie teraz duzo relaxu :)

http://www.suwaczek.pl/cache/def6c05698.png
http://tickers.babygaga.com/p/dev124pr___.png
http://www.suwaczki.com/tickers/2nn33e3kln87ripp.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczęta! jestem tutaj nowa i chciałabym się zahaczyć gdzieś, gdzie dzidzia jest aktulanie planowana :) Widzę, że tutaj juz wiele z Was nosi pod serduchem drugie serduszko:) Serdeczne gratulacje dla wszystkich mamusiek!
A są może tutaj takie, ktore jeszcze nie sa mamusiami i sie starają, tak jak ja z mężem???? :) :*

Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ci

Odnośnik do komentarza

Dzięki Paulii! będę zaglądać na pewno :) Milo jest być przyjętym gdzieś bez wyzwisk i wyśmiewania z tego, że się planuje dziecko...tak było i jest zrresztą na kafeterii :( tutaj jest znacznie przyjażniej! :) zajrzę jeszcze na oczekujące na II kreseczki-tam się też przedstawię :) Buziole dla mamusiek i ślijcie nam oczekującym na fasolkę w brzuszku pozytywne ciążowe fliudy!

Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ci

Odnośnik do komentarza

mamba_1985
Dzięki Paulii! będę zaglądać na pewno :) Milo jest być przyjętym gdzieś bez wyzwisk i wyśmiewania z tego, że się planuje dziecko...tak było i jest zrresztą na kafeterii :( tutaj jest znacznie przyjażniej! :) zajrzę jeszcze na oczekujące na II kreseczki-tam się też przedstawię :) Buziole dla mamusiek i ślijcie nam oczekującym na fasolkę w brzuszku pozytywne ciążowe fliudy!

witam Cie serdecznie! myślę że dobrze trafiłaś, watek o którym wspomniała Paulii jest bardziej liczny od tego...jest tam mnóstwo wspaniałych dziewczyn! Ale oczywiście zapraszamy do wspólnego pisania także tutaj!!

Odnośnik do komentarza

mamba_1985
Hej dziewczęta! jestem tutaj nowa i chciałabym się zahaczyć gdzieś, gdzie dzidzia jest aktulanie planowana :) Widzę, że tutaj juz wiele z Was nosi pod serduchem drugie serduszko:) Serdeczne gratulacje dla wszystkich mamusiek!
A są może tutaj takie, ktore jeszcze nie sa mamusiami i sie starają, tak jak ja z mężem???? :) :*

witam nową przyszłą mame i trzymam kciuki by się udało

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Paulii
ja sie staralam od listopada :D i w styczniu sie udalo :)
Ewciu jak samopoczucie bo ja jakos w tym tyg senna jestem :( dzis spalam od 12 do 14:30 jak dziecko :D

Paulii u mnie wszytsko dobrze, zero objawów nadal :( spaceruje ,odkurzam i nic......na początku ciązy też byłam starsznie senna aż do III trymestru prawie

a gdzie Justyś???? chyba się nie przepracowywuje

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...