Skocz do zawartości
Forum

planuję dzidzię- start styczeń 2009!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Paulii
Justyś
Fajnie dziękuje bardzo za odpowiedz!!!! a powiedz mi ty gdzies pracujesz? czy w domku przebywasz?

ja pracuje w biurze doradztwa finansowego. ale mysle ,ze niedlugo pojde juz na L4 musze zadbac o siebie pozadnie choc niby w pracy wszyscy sie martwia,ale wiesz jak w domu zawsze sie polozysz zrobisz sobie cos itd.

Paulii ja pracowałam do końca 6 miesiąca i powiem |Ci że bardzo się ciesze teraz strasznie mi się nudzii dni płyną powoli, a takto to zawsze wyjdziesz z domu, wprawdzie ja tylko 5h dziennie miałam bo pracowałam w szkole ale spokojnie mogłam do końca lutego albo nawet marca praowcać ale sytuacja mnie zmusiła inaczej

a jak tam Twoje maleńśtwo?? kiedy termin???

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Justyś
Ewciaa
Justyś

oj wizę że nowy suwaczek dodałaś śliczny!!!
Dziękuje za rady, wiecie mam takie mieszane uczucia, z jednej strony to już dziś bym poszła, żeby się dowiedzieć czy wszystko w porządku,a z drugiej chce poczekać żeby dowiedzieć się konkretów.... ale to chyba normalne-tym bardziej, że to pierwsza ciążą!!!

pamiętam jak ja nie mogłam się doczekać, troszke się pospieszyłam ale mi nikt nie doradził, Justyś napewno jest wszytsko wporządku, jeśli zauważysz niepokojące obiawy to pędz do szpitala, ale będzie dobrze dbaj o siebie bo te 3 pierwsze miesiące są najważniejsze

Łapę jakąś chyba schizofrenię, bo tak mi się jakoś wydaje, ze mi te 2 krechy znikną,bo sie nie czuje na ciąże , mam wrażenie ze ginekolog mi powie ze ja nigdy nie byłam!!!
A co z nasza kochana Paulii? Jak u gin było? co powiedzial?

Justyś co do kresek to napewno Ci nie znikną, ja testy ciązowe mam do tej pory i nic sie nie zmieniły

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Paulii
Ewciaa ty to juz na koncowce jestes niedlugo bedziesz cieszysc sie corusia ,a ja dopiero poczatek jeszcze musze troszke poczekac odliczam dni do nastepnego usg i do czasu az poznam plec dziecka

pamiętam jak byłam w 11 tygodniu, matko kiedy to było??!!:yuppi: a teraz zostało 55 dni, troche mi zleciało jak pracowałam a teraz się ciągnie....zleci i Tobie

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Paulii
jasne ,ze bede trzymac masz to jak w banku! nic sie nie boj bedzie dobrze wiem iz latwo sie mowi ale my kobietki jestesmy bardzo silne i zawsze dajemy sobie rade :) sama mysle o porodzie ale jakos mnie to nie przeraza i wiem ,ze z toba bedzie tak samo pojdzie jak z platka

ja sie nasłuchałam różnych "przygód" podczas porodu, wiem że każdy jest inny, ale i tak się boje... jak dojdziesz do tego dnia co ja to pewnie też zaczniesz się troche bać

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Paulii
jasne ,ze bede trzymac masz to jak w banku! nic sie nie boj bedzie dobrze wiem iz latwo sie mowi ale my kobietki jestesmy bardzo silne i zawsze dajemy sobie rade :) sama mysle o porodzie ale jakos mnie to nie przeraza i wiem ,ze z toba bedzie tak samo pojdzie jak z platka

ja sie nasłuchałam różnych "przygód" podczas porodu, wiem że każdy jest inny, ale i tak się boje... jak dojdziesz do tego dnia co ja to pewnie też zaczniesz się troche bać

to chyba normalne ze kobiecie w ciąży włącz się myślenie i się boi..ja będę trzymać kciuki żeby wszystko gładko poszło, żeby poród trwał chwilkę, a dzidziuś urodził się zdrowy!!!

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Ewciaa
wszytsko przeżyje...najważniejsze żeby była zdrowa

dokłądnie Ewcia.....my możemy się męczyć i zapomina się ten ból...jak zobaczyć dziecko to wszystko minie.....ja płakałam jak już wyszedł....

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Justyś
aldonka23
Ewciaa
wszytsko przeżyje...najważniejsze żeby była zdrowa

dokłądnie Ewcia.....my możemy się męczyć i zapomina się ten ból...jak zobaczyć dziecko to wszystko minie.....ja płakałam jak już wyszedł....

mogę sobie wyobrazić co to za szczęście!!!!!

niesamowite uczucie....chodzisz 9 miesiecy w ciąży i nie wiesz jak wyglada twoje dziecko.....a tu wychodzi takie skulone, brudne i cudne...

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Justyś
aldonka23

dokłądnie Ewcia.....my możemy się męczyć i zapomina się ten ból...jak zobaczyć dziecko to wszystko minie.....ja płakałam jak już wyszedł....

mogę sobie wyobrazić co to za szczęście!!!!!

niesamowite uczucie....chodzisz 9 miesiecy w ciąży i nie wiesz jak wyglada twoje dziecko.....a tu wychodzi takie skulone, brudne i cudne...

super, a twój poród długo trwał?

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Justyś
aldonka23
Justyś

mogę sobie wyobrazić co to za szczęście!!!!!

niesamowite uczucie....chodzisz 9 miesiecy w ciąży i nie wiesz jak wyglada twoje dziecko.....a tu wychodzi takie skulone, brudne i cudne...

super, a twój poród długo trwał?

nie pytaj.....23,5 godzin.......

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Justyś
aldonka23
Justyś

super, a twój poród długo trwał?

nie pytaj.....23,5 godzin.......

oż kur.....a co to tak długo, miałaś wywoływane? czy same cie skurcze wzięły?

sama...oxytocynę na wywołąnie dostałam 2 godz przed urodzeniem bo już szyjka macicy nie pracowałą więc musieli....a do tego próżnociag (zakładają na główkę dziecka i to przy skurczu ssie go do przodu) oraz klescze.....

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Justyś
aldonka23

nie pytaj.....23,5 godzin.......

oż kur.....a co to tak długo, miałaś wywoływane? czy same cie skurcze wzięły?

sama...oxytocynę na wywołąnie dostałam 2 godz przed urodzeniem bo już szyjka macicy nie pracowałą więc musieli....a do tego próżnociag (zakładają na główkę dziecka i to przy skurczu ssie go do przodu) oraz klescze.....

i ten próżnociąg nie działa negatwynie na dziecko???

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...